У міськраді розповіли про наслідки ракетного обстрілу Кропивницького району

Новини Кропивницького

Сьогодні, 24 липня, заступник міського голови Олександр Мосін зустрівся з родиною, яка найбільше постраждала внаслідок обстрілів і запевнив, що вони без допомоги міської влади не залишаться.

Після проведення експертної оцінки і визначення розміру збитків, люди у законний спосіб отримають фінансову допомогу на відшкодування ремонтних і будівельних робіт. Міська влада має значний досвід підтримки містян, житло яких свого часу постраждало від дії природної стихії чи мало руйнування техногенного характеру.

Фото з facebook.com/krrada.official
Фото з facebook.com/krrada.official/

Міські служби Кропивницького оперативно долучилися до ліквідації наслідків ракетного удару російських агресорів у суботу, 23 липня.

Про це повідомив заступник міського голови Олександр Мосін,

В результаті обстрілу залізничної інфраструктури у замісті Кропивницького на жаль є людські жертви: загинули двоє працівників відомчої охорони. Було відключено енергопостачання декількох мікрорайонів обласного центру, однієї із зон водопровідно – каналізаційного господарства, тягова підстанція електротранспорту.

У вікнах декількох багатоповерхівок і одного закладу освіти зафіксовано розбиття скла вікон. А в епіцентрі вибуху зруйновано приватний житловий будинок, ще два отримали часткові ушкодження вікон та даху.

Фото з facebook.com/krrada.official
Фото з facebook.com/krrada.official

Енергопостачання у Кропивницькому було оперативно відновлено того ж дня. Комунальники теж без зволікань встановили розбиті вікна в житлових буднках і приміщенні школи.

Фото з facebook.com/krrada.official

Як повідомили в пресслужбі міськради, мешканцям зруйнованого будинку відразу була запропонована допомога з організацією тимчасового проживання, харчування та побутового обслуговування, але вони знайшли прихисток у родичів.


Допоможи ЗСУРеквізити Національного банку України


Поділитися з друзями
SKY - Новини міста Кропивницький