Інформація про Кіровоградську область

Кіровоградщина — справжнє серце України, яке розташоване в зелених просторах між Дніпром і Південним Бугом.

Ця область втілює в собі унікальну суміш археологічних скарбів, різноманітної культури і неперевершеної природи.

Кіровоградська область

Кіровоградщина — справжній скарб серця України, що займає своє місце у межиріччі Дніпра і Південного Бугу. Унікальне поєднання історії, культури та природи робить цю область однією з найчарівніших куточків нашої країни.

Область була вперше визнана у 1939 році і має багатий археологічний спадок, свідчення якого можна знайти від пізнього палеоліту до доби бронзи. Високоповажні поховання, знайдені в цій області, відкривають перед нами віконце в давнє минуле України.

Важливим елементом Кіровоградської області є її густонаселеність: більше 900 тисяч людей з різних національностей проживає в 1030 населених пунктах. Аграрно-індустріальний характер області підкреслюється різноманітністю її економіки, зокрема уранодобувною, харчовою, машинобудівною, енергетичною промисловістю та агропромисловим комплексом.

Проте це тільки початок. Ви будете вражені глибиною і багатством історії та культури, які приховані в межах Кіровоградської області. Запрошуємо вас розпочати своє дослідження та дізнатися більше про цей неймовірний регіон України.


Допоможи ЗСУРеквізити Національного банку України


Кропивницький — Скай