Тарифи на проїзд у Кропивницькому поки не будуть підвищувати

Новини Кропивницького

Тарифи на проїзд у комунальному транспорті Кропивницького поки не переглядатимуть.

Повідомив начальник управління транспорту та зв’язку Кропивницької міської ради Віктор Житник.

“Вартість проїзду у комунальному транспорті та маршрутних таксі у Кропивницькому поки лишається чинною. Звісно, всі ми бачимо, як зросли ціни на все, у тому числі і на пальне та запчастини до автотранспорту.

Крім того, з 01 червня підвищилися тарифи на електроенергію, яка є основною складовою ціноутворення тарифів на проїзд в комунальному електротранспорті. Але, щоб переглянути тарифи на проїзд, потрібно, щоб перевізники і керівники комунальних транспортних підприємств подали економічні розрахунки і обгрунтування збільшення вартості проїзду”

пояснив Віктор Житник.

При цьому перевізники, які здійснюють пасажирські перевезення маршрутними таксі, уже говорять, що тариф на проїзд треба піднімати, бо вартість запчастин зросла максимально вдвічі, пальне здорожчало в 1,5 раза. Крім того, не вистачає водіїв, адже багато з них пішли на фронт захищати країну. Не зважаючи на це, переконаний посадовець, вони мусять виконувати умови договору і забезпечувати вечірні рейси.

“Зараз водії маршруток виїхали в час пік, забрали пасажирів і в 19:00 на маршрутах нікого немає. А люди, які працюють до 22:00, не можуть добратися додому після роботи. Так, комунальний транспорт працює до пізнього часу, але ж він не покриває усі віддалені мікрорайони. Тому перевізники мусять виконувати умови договору і дотримуватися графіків. Про це ми наголошуємо їм на кожній нараді”

– зазначає Віктор Житник.

Керівник управління припускає, що перевізники і комунальне автотранспортне підприємство ініціюватимуть перегляд тарифів на пасажирські перевезення, бо на те є об’єктивні підстави. Але якими вони будуть — поки не відомо, адже економічні розрахунки ще перевірятимуть фахівці і обговорюватиме громадськість міста.


Допоможи ЗСУРеквізити Національного банку України


Поділитися з друзями
Кропивницький — Скай