Школярів Кропивницького повертають за парти: подробиці

Новини Кропивницького

Школярі Кропивницького закінчують дистанційне навчання. У вівторок, 11-го травня, вони повертаються до шкіл. Про це сьогодні, 6 травня, повідомила начальниця управління освіти міської ради Лариса Костенко.

– Всі заклади освіти налаштовані на те, щоб розпочинати очний навчальний процес. Вчитись виходять усі, – повідомила Лариса Костенко. – Локально ще є зариті групи по садочках, бо там хворі вихователі чи помічники вихователя. Але таких випадків мало. Ми налаштовані на те, що всі дотримуватимуться карантинних правил і навчальний процес пройде спокійно і якісно, – заявила Лариса Костенко

Травень – завершальний для школярів і педагогів.  Для учнів одинадцятих класів в 20-х числах травня освітній процес вже завершується, вони продовжуватимуть підготовку до ЗНО, пояснила Лариса Костенко. Вихованці початкової школи в деяких закладах вчитимуться до 07 червня чи до 14 червня – все залежить від того, скільки вони перебували на канікулах взимку.

– Я хочу наголосити на тому, що ми створили можливість продовжити дистанційне навчання для діток. Якщо у батьків є перестороги щодо здоров’я їх дитини, вони можуть написати заяву, щоб діти щодня отримувати домашні завдання  і виконували їх вдома, – наголосила Лариса Костенко.

Джерело: kr-rada.gov.ua

Поділитися з друзями

Журналист. Обозреваю экономические и социальные события в Украине

Оцініть автора
SKY - Інформаційний портал Кропивницького | Новини міста Кропивницький
Додати коментар