З надією на нове життя: методи лікування безпліддя

Здоров'я

Безпліддя може стати тривожним та емоційно складним випробуванням для пар, які прагнуть створити сім’ю. Проте прогрес у медичній науці дає промінь надії, оскільки сьогодні доступні різні ефективні методи лікування безпліддя. Ці методи лікування спрямовані на усунення основних причин безпліддя та допомогу парам у здійсненні їхньої мрії про батьківство. Давайте розглянемо деякі з найпоширеніших методів лікування безпліддя.

Індукція овуляції:
Для жінок з нерегулярною овуляцією або її відсутністю індукція овуляції є поширеним методом лікування. Ліки для зачаття, такі як кломіфен або гонадотропіни, призначаються для стимуляції яєчників і сприяння вивільненню яйцеклітин. Цей метод підвищує шанси на природне зачаття.

Внутрішньоматкова інсемінація (IUI):
Внутрішньоматкова інсемінація – це процедура, при якій промита та концентрована сперма поміщається безпосередньо в матку жінки під час її фертильного вікна. IUI допомагає обійти потенційні перешкоди для сперматозоїдів і збільшує ймовірність того, що сперма досягне яйцеклітини для запліднення.

Екстракорпоральне запліднення (ЕКЗ):
ЕКЗ є одним з найвідоміших і широко використовуваних допоміжних репродуктивних методів. Він передбачає отримання яйцеклітин з яєчників жінки, запліднення їх спермою в лабораторії, а потім перенесення отриманих ембріонів назад у матку. ЕКЗ підходить для різних проблем безпліддя та має вищий рівень успіху для зачаття. Детальніше про ЕКЗ – https://infertility-kiev.com/uk/eko/ на сайті клініки репродуктивної медицини Айвімед.

Інтрацитоплазматична ін’єкція сперми (ICSI):
ІКСІ — це спеціалізована форма ЕКЗ, призначена для лікування важкого чоловічого безпліддя. Під час цієї процедури один сперматозоїд безпосередньо вводиться в яйцеклітину для полегшення запліднення. ІКСІ є корисним, коли кількість або рухливість сперматозоїдів значно знижена.

Донорська яйцеклітина або сперма:
Для осіб або пар із серйозними проблемами безпліддя або генетичними проблемами використання донорських яйцеклітин або сперми може бути варіантом. У цьому підході гамети донора запліднюються за допомогою ЕКЗ, а отримані ембріони переносяться в матку реципієнта.

Сурогатне материнство:
Сурогатне материнство є варіантом для пар, у яких жінка не може виношувати вагітність за медичними показаннями. Інша жінка виношує вагітність від імені передбачуваних батьків.

Передімплантаційне генетичне тестування (PGT):
PGT — це новаторська техніка, яка використовується разом із ЕКЗ для скринінгу ембріонів на наявність генетичних аномалій перед імплантацією. Це знижує ризик передачі певних спадкових захворювань і підвищує шанси на успішну вагітність.

Збереження фертильності:
Методи збереження фертильності, такі як заморожування яйцеклітини або сперми, дозволяють людям зберегти свій репродуктивний потенціал для використання в майбутньому. Це особливо корисно для людей, які проходять лікування, яке може поставити під загрозу їх фертильність.

Всі ці методи боротьби з безпліддям, успішно застосовуються в репродуктивній клініці Києва Айвімед. Лікування безпліддя може бути складним і емоційно важким, але за підтримки кваліфікованих медичних працівників багато пар досягають успіху на своєму шляху до батьківства.


Допоможи ЗСУРеквізити Національного банку України


Поділитися з друзями
Кропивницький — Скай