Як усунути симптоми алергії?

Здоров'я

Алергія – це негативна реакція організму на певний алерген. Люди, які мають алергію, можуть стикатися з різними симптомами, такими як свербіж, чихання, нежить, почервоніння шкіри тощо. Один з ефективних препаратів для усунення симптомів алергії – Aerius сироп, інструкція від компанії Bayer дає чіткі вказівки по його прийому. Розглянемо детальніше стандартні процедури профілактики (1) і як саме цей препарат допомагає.

Допомога організму

Людям, які мають алергію, рекомендують мати в аптечці Аerius сироп на випадок загострення. Також вони можуть допомогти своєму організму усунути симптоми алергії шляхом певних заходів;

· Уникати контакту з алергеном, якщо він відомий;

· Мити руки та обличчя після контакту з можливим алергеном;

· Використання антиалергенних продуктів для догляду за шкірою та в помешканні;

· Підтримка імунної системи за допомогою здорового способу життя, правильного харчування та достатнього фізичного навантаження.

Якщо ж симптоми вже почали проявляти себе, уникнути контакту неможливо, наприклад для людей з алергію на пилок в сезон цвітіння, потрібно вибрати правильний препарат для полегшення проявів алергії

Сироп Aerius для полегшення симптомів алергії

Сироп Aerius – це антигістамінний препарат, який призначається для усунення симптомів алергії. Його активна речовина, дезлоратадин, блокує дію гістаміну, що зменшує прояви алергічної реакції (2). Упаковка сиропу Aerius містить інструкцію з докладним описом дозування та правил прийому, яку рекомендується дотримуватися для досягнення максимального ефекту препарату.

Переваги препарату Aerius:

1. Швидка дія – сироп Aerius починає діяти вже протягом півгодини години після прийому, що дозволяє швидко зменшити симптоми алергії.

2. Тривалий ефект – ефект від прийому сиропу Aerius триває до 24 годин, що забезпечує тривале зменшення симптомів і полегшення для людини протягом дня.

3. Не впливає на реакцію – сироп Aerius має низьку седативну активність, тобто не впливає на концентрацію уваги та реакцію людини, що дозволяє проводити повсякденні дії без дискомфорту (3).

4. Відсутність звички – сироп Aerius не викликає звичку при тривалому застосуванні, що робить його безпечним для довготривалого лікування.

Перед початком прийому будь-якого препарату, в тому числі і сиропу Еріус, рекомендується звернутися до лікаря. Лікар проведе попереднє обстеження, спитає про алерген та симптоми, та призначить необхідну дозу і тривалість прийому препарату. Крім того, лікар може також порадити додаткові заходи для попередження контакту з алергеном та зменшення симптомів алергії, наприклад, зміну раціону і включення мінімуму потенційно алергенних продуктів.

Таким чином, сироп Aerius може бути ефективним препаратом для усунення симптомів алергії. Необхідно проконсультуватися з лікарем, чи підходить цей препаратв конкретному випадку, і дотримуватись інструкції з його прийому для досягнення

максимальної користі. Варто також приймати додаткові заходи для запобігання контакту з алергенами та підтримки свого організму.

Література

1. Muche-Borowski, C., Kopp, M., Reese, I., Sitter, H., Werfel, T., & Schäfer, T. (2009). Allergy prevention. Deutsches Arzteblatt international, 106(39), 625–631. https://doi.org/10.3238/arztebl.2009.0625

2. Church, M. K., & Church, D. S. (2013). Pharmacology of antihistamines. Indian journal of dermatology, 58(3), 219–224. https://doi.org/10.4103/0019-5154.110832

3. Devillier, P., Roche, N., & Faisy, C. (2008). Clinical pharmacokinetics and pharmacodynamics of desloratadine, fexofenadine and levocetirizine : a comparative review. Clinical pharmacokinetics, 47(4), 217–230. https://doi.org/10.2165/00003088-200847040-00001


Допоможи ЗСУРеквізити Національного банку України


Поділитися з друзями
Кропивницький — Скай