Дефіцит пального: проблему обіцяють вирішити за 7 днів

Економіка

В містах України виник тимчасовий відчутний дефіцит пального на АЗС в окремих регіонах України, однак упродовж наступних семи днів дефіцит буде ліквідований, оскільки оператори мають законтрактовані обсяги на території Західної Європи.

Як передає Укрінформ, про це повідомляє Мінекономіки у Телеграмі.

​«На поточному тижні утворився тимчасовий відчутний дефіцит пального на АЗС в окремих регіонах України. Це відбулося внаслідок того, що протягом останніх трьох тижнів ворог завдавав нищівних ударів по паливній інфраструктурі України.

Зокрема, знищений Кременчуцький нафтопереробний завод, який був основним виробником пального в Україні, а також низка великих нафтобаз операторів ринку зі значними запасами пального»,

– йдеться у повідомленні.

У Мінекономіки зазначають, що мета країни-агресора – зупинити економіку України через штучне створення дефіциту пального, і наголошують, що уряд з початку війни через Міненерго та Мінекономіки щоденно співпрацює з операторами ринку для забезпечення населення і підприємств нафтопродуктами.

«Упродовж наступних семи днів дефіцит буде ліквідований, оскільки оператори мають законтрактовані обсяги на території Західної Європи. І зараз ми вирішуємо питання їх завезення на територію України»,

– підкреслили у міністерстві.

Там також зазначили, що ця ситуація призведе до незначного здорожчання нафтопродуктів – це пов’язано насамперед з більшою ціною логістики, через складні маршрути та використання кількох видів транспорту.


Допоможи ЗСУРеквізити Національного банку України


Поділитися з друзями
SKY - Новини міста Кропивницький