Загинув військовий з Петрівської громади

Новини Кіровоградщини

Захищаючи Україну, 03 серпня загинув військовий Йовенко Віталій Сергійович з Петрівської громади.

24 березня 2023 року мешканець смт Петрового солдат Йовенко Віталій Сергійович поблизу населеного пункту Бахмут Донецької області отримав тяжку мінно-вибухову травму. Був госпіталізований спочатку до медичного закладу м. Дніпра, а потім – до м. Києва. Більше чотирьох місяців лікарі боролися за життя Віталія, але вчора, 03 серпня 2023 року, серце мужнього захисника не витримало болю, перестало битися.

Народився Віталій 30 квітня 1983 року. У 2000 році закінчив школу, а в 2005 році – Кіровоградський національний технічний університет, отримавши спеціальність спеціаліста з менеджменту. З 03 грудня 2005 року юнак був призваний до лав Збройних Сил України. Відслуживши, повернувся у рідне селище, став опорою своїм батькам. Працював на Криворізькому залізорудному комбінаті менеджером з логістики, пізніше – механіком у ТОВ «Граніт груп».

В перший же день повномасштабного вторгнення росії в Україну Йовенко Віталій Сергійович добровільно пішов боронити рідний край від російського агресора.

Він ніколи не панікував. Це був трудолюбивий, відповідальний, сильний, відвертий, справедливий та добрий молодий чоловік, готовий завжди прийти на допомогу. Віталій захоплювався історією та любив подорожувати.

У нашого захисника залишилися батьки, брат, люба племінничка Алінка та кохана дружина Оксана.

Важко знайти слова втіхи, неможливо загоїти біль та гіркоту…

повідомили на сторінці Петрівської селищної ради у Фейсбуці.

Вічна і світла пам’ять!


Допоможи ЗСУРеквізити Національного банку України


Поділитися з друзями
Кропивницький — Скай