У Світловодську громада перейшла до ПЦУ

Новини Кіровоградщини

25 червня 2023 керуючий Кропивницької єпархії архієпископ Кропивницький і Голованівський Марк відвідав парафію Покрови Пресвятої Богородиці м. Світловодська, яка нещодавно з настоятелем та кліриками храму доєдналася до Православної Церкви України.

“На порозі храму, за українською традицією, парафіяни вітали владику Марка з запашним короваєм та квітами, а в храмі зустрів настоятель парафії прот. Олександр Коваленко, який виголосив вітальне слово та запросив архієрея очолити Божественну Літургію. За богослужінням також разом молилися секретар єпархіального управління протоієрей Іван Шубин, ієрей Роман Батіг, клірики храму протоієрей Віталій Коваленко, протоієрей Артур Холоденко, ієрей Дмитро Качін, диякон Григорій Середенко та диякон Іван Дяченко.”

повідомляє пресслужба Кропивницької єпархії Православної Церкви України.

Під час богослужіння архієпископ Марк виголосив проповідь про важливість жертовної любові у справі спасіння людської душі, щирої віри та єдності у важкий час випробувань війною та необхідність перетворення свого життя у жертву, приємну Богу, а також подякував настоятелю, духовенству та парафіянам за їхнє відважне та надзвичайно важливе рішення доєднатись до автокефальної помісної Православної Церкви України.


Допоможи ЗСУРеквізити Національного банку України


Поділитися з друзями
Кропивницький — Скай