У Кропивницькому відкрили хаб для підтримки переселенців

Новини Кіровоградщини

У Кропивницькому відбулось офіційне відкриття офісу ГО “ВПО України” для підтримки переселенців міста та області.

Повідомляється, що він став одним із восьми, які вже активно працюють по Україні (у Києві, Харкові, Івано-Франківську, Полтаві, Львові та ін.).

Хаб займатиметься інформаційно-координаційною роботою з внутрішньо переміщеними особами: допомогою з адаптації до нових обставин, пошуком роботи, оформленням виплат, отриманням юридичної та психологічної підтримки.

«Зараз в області офіційно зареєстровано 87 тисяч переселенців + 7 тисяч переселенців, які проживали тут до 2022 року. У нас 201 місце компактного проживання ВПО. Наше завдання, як влади, щоб ви з ВПО переросли у наших повноцінних жителів громад. Ми зараз активно працюємо над тим, щоб адаптувати переселенців до життя в громадах, допомогти їм вийти з того психологічного вакууму, щоб оперативно надавати ту гуманітарну допомогу, яку ми отримуємо від міжнародних організацій»,

– звернулась до присутніх на відкритті хабу внутрішньо переміщених осіб заступниця начальника Кіровоградської ОВА Катерина Колтунова.
Фото: Кіровоградська ОДА

Хаб для підтримки переселенців міста та області працюватиме у приміщенні Кіровоградського кооперативного фахового коледжу імені М. П. Сая за адресою:

вул. Чорновола, 13.


Допоможи ЗСУРеквізити Національного банку України


Поділитися з друзями
Кропивницький — Скай