У Кропивницькому районі проінспектували укриття

Новини Кіровоградщини

Робоча група з моніторингу стану утримання та готовності об’єктів фонду захисних споруд цивільного захисту здійснила обстеження стану готовності захисних споруд та можливості цілодобового і безперешкодного доступу до них населення на території Соколівської та Катеринівської територіальних громад.

Повідомляє пресслужба Кіровоградської ОДА.

Соколівська громада

На території Соколівської територіальної громади робочою групою оглянуто протирадіаційне укриття у місцевій гімназії та найпростіші укриття у дитячих садках. Оглянуті укриття в цілому відповідають вимогам керівних документів щодо організації укриття населення в об’єктах фонду захисних споруд та перебувають у задовільному санітарному та технічному стані.

Катеринівська громада

На території Катеринівської громади було оглянуто найпростіше укриття під будівлею сільської ради, яке використовується для укриття учнів ліцею та найпростіше укриття місцевого дитячого навчального закладу. Оглянуті захисні споруди облаштовані відповідно рекомендацій ДСНС України. Вони мають достатню кількість місць для сидіння, запаси питної води та медикаменти, укомплектовані обігрівачами, первинними засобами пожежогасіння та підключені до мережі Інтернет.


Допоможи ЗСУРеквізити Національного банку України


Поділитися з друзями
Кропивницький — Скай