Топ-5 нетипових вакансій на Кіровоградщині

Новини Кіровоградщини

Фахівці обласного центру зайнятості склали «Барометр професій», скориставшись яким ви зможете визначити професії, актуальні на ринку праці, професії, які присутні на підприємствах регіону, але в незначних кількостях, взагалі відсутні на ринку праці професії, а також нетипові вакансії в регіоні.

Серед пропозицій від роботодавців є і нетипові

  • Бджоляр.  Заробітна плата – 7000 грн.
  • Ерготерапевт.  Заробітна плата – 8226 грн.
  • Оператор із штучного осіменіння тварин та птиці. Заробітна плата – 15000 грн.
  • Мельник. Заробітна плата – 6600 грн.
  • Екіпірувальник. Заробітна плата – 6500 грн.

Якщо вас зацікавили вказані вакансії, за більш детальною інформацією звертайтеся до найближчого центру зайнятості чи філії обласного центру зайнятості за місцем вашого перебування.

Актуальні професії на ринку праці Кіровоградщини

Тракторист, водій автотранспортних засобів, продавець продовольчих і непродовольчих товарів, електрослюсар (слюсар) черговий та з ремонту устаткування, слюсар-ремонтник, електрогазозварник, швачка, продавець-консультант, електромонтер з ремонту та обслуговування електроустаткування, електромонтер з експлуатації розподільних мереж.

Відсутні на ринку праці регіону професії

Бондар, гіпсувальник, видувальник скловиробів, виноградар, гончар, емульсувальник, кресляр, паркетник, ретушер, телеграфіст, квіткарка, ткач, цокольник, цукерник, архітектор, жокей.

Професії, які присутні на підприємствах регіону, але в незначних кількостях

Закрійник, верстатник деревообробних верстатів, штукатур, касир торговельного залу, манікюрник, машиніст крана (кранівник), слюсар-інструментальник, слюсар з контрольно-вимірювальних приладів та автоматики, тесляр, столяр, шліфувальник, слюсар-електрик з ремонту електроустаткування, маляр, бармен.

Довідково. Станом на 26 квітня поточного року кількість вакансій у базі даних центрів зайнятості області становила майже 570 од.

Джерело: Відділ організації надання послуг роботодавцям Кіровоградського обласного центру зайнятості.


Допоможи ЗСУРеквізити Національного банку України


Поділитися з друзями
SKY - Новини міста Кропивницький