Що робити, коли звучить сигнал «Повітряна тривога» у громадському транспорті

Новини Кропивницького

За сигналом “Повітряна тривога” водії громадського транспорту у Кропивницькому додатково повинні поінформувати пасажирів про сигнал тривоги та скерувати транспортний засіб до найближчої зупинки за маршрутом.

Перебування пасажирів у салоні транспортного засобу на час оголошення повітряної тривоги забороняється.

Такою є норма Порядку роботи громадського транспорту на період запровадження повітряної тривоги, повідомив начальник управління транспорту та зв’язку міської ради Віктор Житник.

Відповідно до затвердженого Порядку, водії забезпечують паркування транспортних засобів на зупинці, припинення роботи двигуна, відключення електроживлення від контактної мережі, надійне закриття дверей транспорту, яке унеможливлює потрапляння до салону інших осіб ззовні, та разом з кондуктором переходять до найближчого укриття для перебування в ньому на період тривоги.

При надходженні сигналу «Відбій повітряної тривоги» водії виходять з укриття, перевіряють технічний стан транспортного засобу та відновлюють рух на маршруті.

Своїм наказом начальник управління зобов’язав комунальне підприємство “Електротранс”, КТ «Автолегіон – Варванської Ю.В.», ПП «Паритет Сервіс», ПП «ОЛІКС», ПП «УкрАвтоІнвест», ПП «Автобаз-Кіровоград», ТОВ «Кіровоград-Євро-Транс», ФОП Кобченко В.В. забезпечити роботу громадського транспорту на тролейбусних та автобусних маршрутах міста Кропивницького на період запровадження повітряної тривоги відповідно до вимог Порядку.


Допоможи ЗСУРеквізити Національного банку України


Поділитися з друзями
SKY - Новини міста Кропивницький