Як працює Кропивницький міський гуманітарний штаб

Новини Кропивницького

Міський гуманітарний штаб у Кропивницькому продовжує координувати процедури розселення вимушених переселенців у режимі 24/7.

Про це повідомили в пресслужбі Кропивницької міської ради.

Заступники міського голови Олександр Мосін та Сергій Колодяжний проінспектували роботу закладу.

Фото з facebook.com/krrada.official
Фото з facebook.com/krrada.official

Контактні телефони міського штабу із розселення

095-398-64-63

095-398-64-89

095-398-64-35

095-398-64-53

“Для того, щоб переселенці могли оперативно зорієнтуватися, ми організували на блокпостах роздачу візитівок, контактні дані також розміщені на білбордах”,

– повідомила начальниця управління освіти Кропивницької міської ради Лариса Костенко

У штабі на реєстрації позмінно задіяно сорок працівників. Для людей, які рятуються від війни, тут організоване харчування, їх реєструють і, відповідно до подальших намірів, розселяють дошкільними навчальними закладами. Є садочок, орієнтований на тривалий час перебування, інші надають прихисток на ніч. Працюють цілодобово. За потреби задіюються психолог і медична сестра. Біженців почергово приймають 32 дошкільних навчальних заклади.

Фото з facebook.com/krrada.official

“Для організації харчування, ми використовуємо наявні у закладах освіти запаси, нам довозять хліб і м’ясну продукцію. Велику допомогу надають місцеві підприємці, батьки школярів, колеги-освітяни. Люди приносять не тільки продукти харчування, а й одяг, постільну білизну, ковдри і навіть дитячі іграшки.”,

– відзначив Сергій Колодяжний.

У цей час до штабу зайшла родина, що змогла вирватися із Краматорська. Останні дні мама з трьома дітьми різного віку вимушена була жити в дачному будиночку, їхнє житло зруйнували окупанти. І відразу найменший малюк років трьох кинувся до столу з іграшками, вибрав м’якого ведмедика і міцно притис його до грудей.


Допоможи ЗСУРеквізити Національного банку України


Поділитися з друзями
SKY - Новини міста Кропивницький