Як кропивничанам отримати грошову компенсацію за розміщення переселенців

Новини Кропивницького

Власники квартиру у Кропивницькому, які безоплатно тимчасово розмістили переселенців, можуть отримати грошову компенсацію.

Компенсація надається фізичним особам — громадянам України віком від 18 років, які є власниками жилих приміщень приватного житлового фонду і безоплатно розміщували в цих приміщеннях згаданих у пункті 1 цього Порядку внутрішньо переміщених осіб, для покриття понесених власниками жилих приміщень витрат, пов’язаних з таким розміщенням.

Як отримати компенсацію

Якщо ви власник житла вивив бажання тимчасово безоплатно розмістити внутрішньо переміщених осіб, вам треба:

  1. Внести відомості щодо зазначеного приміщення до веб-ресурсу “Прихисток” (https://prykhystok.in.ua/).

    Якщо ви самостійно не можете внести відомості, вам допоможуть це зробити адміністратори Центру надання адміністративних послуг (Прозорий офіс).

    Звертайтеся: Центр надання адміністративних послуг, м.Кропивницький, вул. Архітектора Паученка, 41/26.
  2. Не пізніше наступного дня з дня заселення внутрішньо переміщених осіб подати заяву до Центру надання адміністративних послуг (Прозорий офіс), у якій зазначити прізвище, ім’я та по батькові кожної з розміщених осіб та до якої додаються копії документів, що посвідчують їхню особу.
  3. У день припинення розміщення внутрішньо переміщених осіб або зміни їх кількості подати заяву до Центру надання адміністративних послуг (Прозорий офіс) з інформацією про зміну переліку осіб, розміщених у жилому приміщенні.
  4. Для отримання компенсації власник жилого приміщення не пізніше п’яти днів з дня закінчення звітного місяця подати до Центру надання адміністративних послуг (Прозорий офіс) заяву.

Заяви подаються в паперовій формі або засобами електронного зв’язку в електронній формі з дотриманням вимог Законів України “Про електронні документи та електронний документообіг” та “Про електронні довірчі послуги” із зазначенням всіх обов’язкових реквізитів із використанням кваліфікованого електронного підпису.

Зразки заяв — у Центрі надання адміністративних послуг (Прозорому офісі) та на сайті Кропивницької міської ради.


Допоможи ЗСУРеквізити Національного банку України


Поділитися з друзями
SKY - Новини міста Кропивницький