Як будуть святкувати Великдень у Кропивницькому: подробиці

Новини Кропивницького

У 2022-му році Великдень буде відзначатись у Кропивницькому в умовах воєнного стану. Нагадаємо, що Великдень в Україні цьогоріч відзначатиметься 24 квітня.

Кропивницька міська рада закликає мешканців міста святкувати вдома. При цьому війна і воєнний стан ніяк не забороняють містянам йти до церкви: немає наразі ані законних підстав, ані відповідних рішень на рівні держави.

В міськраді керівники виконавчих органів та комунальних підприємств разом із правоохоронцями, обговорили заходи безпеки на Великдень.

Фото з facebook.com/krrada.official

“Ми розуміємо, що в ці тяжкі часи, в умовах воєнного стану, людям потрібні такі свята, адже вони дають надію і вселяють віру у перемогу добра над злом, тому ми маємо це враховувати і максимально убезпечити кропивничан”,

– наголосив секретар міської ради Олег Колюка.

У міській раді також очікують на офіційні рекомендації від обласної військової адміністрації, там буде визначено чи проводитимуться святкові нічні служби виключно онлайн, чи певній кількості людей все ж таки буде дозволено відвідувати храми.

Ймовірно також, що у великодню ніч буде скориговано і комендантську годину в обласному центрі.

Однак вже зараз наголошують правоохоронці і в міській раді їх підтримують, що віряни, які прийдуть до церкви у цей день повинні дотримуватися визначених правил воєнного стану. А в церквах своєю чергою на випадок повітряної тривоги мають бути підготовлені найпростіші укриття.


Допоможи ЗСУРеквізити Національного банку України


Поділитися з друзями
SKY - Новини міста Кропивницький