У школах Кропивницького з 14 березня відновлюється дистанційне навчання

Новини Кропивницького

У Кропивницькому з 14 березня відновлюється освітній процес у закладах загальної середньої освіти міста за дистанційною формою навчання з використанням навчальних платформ визначених закладом освіти.

Про це повідомили в управлінні освіти Кропивницької міської ради.

Для організації ефективного процесу навчання управління освіти рекомендує використовувати наявні електронні ресурси, насамперед:

Всеукраїнська школа онлайн (https://lms.e-school.net.ua/), матеріали, розміщені на сайті управління освіти «Дистанційне навчання для 1-11 класів» (https://sites.google.com/view/distnavchania-krop/),  ресурси закладів освіти тощо.

Фото з kr-rada.gov.ua

“75% кропивницьких школярів готові повернутися до навчання за дистанційною формою, педагогічний склад також готовий працювати. Для дітей вимушених переселенців навчання може бути організовано за заявою одного з батьків за дистанційною формою на базі НВО № 6”,

– повідомила начальниця управління Лариса Костенко.

Щодо державної підсумкової атестації (ДПА) та вступу до вишів

Також посадовиця нагадала, що через широкомасштабну агресію РФ, учнів, які завершують здобуття початкової та базової загальної середньої освіти у 2021/2022 навчальному році звільнено від проходження держаної підсумкової атестації. Наразі Міністерством освіти і науки України відпрацьовуються зміни щодо держаної підсумкової атестації для 11-го класу та вступу до закладів вищої освіти України у 2022 році.Допоможи ЗСУРеквізити Національного банку України


Поділитися з друзями
SKY - Новини міста Кропивницький