У міській раді розглянули питання підвищення тарифів у громадському транспорті

Новини Кропивницького

У міській раді міста Кропивницький роглянули питання підвищення тарифів на проїзд у міському комунальному транспорті.

Детальніше про засідання дізнайтесь на сайті міської ради.

“Собівартість перевезення пасажирів електротранспортом становить 6,81 гривень, автотранспортом – 8,00 гривень”, – повідомили на засідані.

Якщо рішення приймуть, вартість проїзду у автомобильному транспорті збільшиться до 8 гривень за одну поїздку, а у електротранспорті – до 7 гривень за одну поїздку.

“Нині маємо нагальну необхідність перегляду вартості проїзду, що, зокрема, дозволить зменшити навантаження на місцевий бюджет, – повідомив начальник управління транспорту та зв’язку Віктор Житник.

Управлінням транспорту та зв’язку підготовлено проєкти відповідних рішень виконавчого комітету Кропивницької міської ради «Про встановлення тарифу за одну поїздку пасажира у міському електричному транспорті м. Кропивницького» та «Про встановлення вартості разового проїзду одного пасажира на міських автобусних маршрутах загального користування м. Кропивницького», якими пропонується встановити вартість проїзду в громадському транспорті на економічно  обгрунтованому рівні: електричним транспортом – 7,00 грн, автомобільним транспортом – 8,00 грн.

Одночасно, учасники громадських обговорень підтримали пропозицію  створення комісії з аудиту роботи міського пасажирського транспорту.     

Поділитися з друзями
SKY
Оцініть автора
SKY - Інформаційний портал Кропивницького | Новини міста Кропивницький
Додати коментар