У Кропивницькому відновили роботу 11 дитячих садочків: подробиці

Новини Кропивницького

Від сьогодні, 11 квітня, у Кропивницькому відновили свою  роботу 11 дитячих дошкільних закладів. У дитячі садочки пішли 115 дітей.

Про це повідомила начальниця управління освіти Кропивницької міської ради Лариса Костенко.

Фото з kr-rada.gov.ua

“Дитячі садочки відкрилися майже у всіх мікрорайонах міста. Першочергово в садочки беруть дітей, чиї батьки обоє працюють. Решта дитячих дошкільних закладів працюють в режимі прийому внутрішньо переміщених осіб”,

– зазначила Лариса Костенко.

За словами начальниці управління освіти, у дитячих садочках, які поновили діяльність, є резерв для прийому більшої кількості дітей. Інформацію про роботу треба дізнаватися у вихователів дошкільних закладів, які відвідували діти. Садочки приймають дітей віком від 4 до 7 років.

Щодо роботи шкіл у Кропивницькому

Майже місяць уже триває навчальний процес у школах Кропивницького. Станом на 11 квітня до дистанційного навчання вже долучилися 25664 кропивницьких школярів і 536 дітей внутрішньо переміщених осіб.

“Із 18 квітня для дев’ятикласників розпочнеться профорієнтаційна кампанія. Професійно-технічні заклади орієнтуватимуть школярів на вибір будівельних професій, які будуть дуже затребуваними під час відбудови країни після війни”,

– додала Лариса Костенко.

Допоможи ЗСУРеквізити Національного банку України


Поділитися з друзями
SKY - Новини міста Кропивницький