У Кропивницькому подорожчав проїзд в маршрутках, тролейбусах та автобусах: подробиці

Новини Кропивницького

У Кропивницькому з 9 березня підвищили вартість проїзду у громадському транспорті: маршрутках, тролейбусах та автобусах. Відповідні рішення були ухвалені під час засідання виконавчого комітету міської ради.

Нові тарифи проїзду у громадському транспорті:

  • в маршрутних таксі – 7 гривен;
  • в автобусі “Електротранс” – 6 гривень;
  • в тролейбусі – 5 гривень.

У виконкомі прийняли рішення:

Встaнoвити гpaничну вapтість paзoвoгo пpoїзду oднoгo пaсaжиpa нa міських aвтoбусних мapшpутaх зaгaльнoгo кopистувaння м. Кpoпивницькoгo для підпpиємств ПП «OЛІКС», ПП «УкpAвтoІнвeст», ПП «Пapитeт Сepвіс», КТ «Aвтoлeгіoн – Вapвaнськoї Ю.В.», ПП «Aвтoбaз – Кіpoвoгpaд», ТOВ «Кіpoвoгpaд Євpo Тpaнс», ФOП Кoбчeнкo В.В., ФOП Бapкap С.М. у poзміpі 7,00 гpн, для КП «Eлeктpoтpaнс» Міськoї paди містa Кpoпивницькoгo» – 6,0 гpн, – йдeться у pішeнні.

Чому підвищили тарифи

[banner]

Причинами підвищення вартості проїзду стали: зростання мінімальної заробітної плати, підвищення тарифів на електроенергію, цін на паливно-мастильні матеріали. Про це заявив начальник управління транспорту та зв’язку Віктор Житник.

Чи обов’язково встановлювати тариф – 7 гривень

Насправді тариф у 7 гривень є граничним, тобто приватні перевізники можуть встановити і меньші тарифи. Про це заявив член виконкому Олег Колюка.

Коли саме планується підвищення вартості проїзду

Дане рішення набуває чинності на наступний день з моменту його опублікування у віснику Кропивницької міської територіальної громади «Вечірня газета», – зазначили у рішенні.

Нагадаємо, що востаннє тариф на проїзд у громадському транспорті пвідвищували у липні 2018 року до 5 гривень (у маршрутних таксі).

Поділитися з друзями

Журналист. Обозреваю экономические и социальные события в Украине

Оцініть автора
SKY - Інформаційний портал Кропивницького | Новини міста Кропивницький
Додати коментар