У Кропивницькому оголосили вирок жінці, яка виправдовувала агресію рф

Новини Кропивницького

У Ленінському районному суді Кропивницького оголосили вирок 65-річній переселенці з Донецької області жінці, яка виправдовувала російську агресію 65-річній.

Стало відомо, що жінка розповсюджувала публікації на підтримку російських військових у забороненій в Україні соціальній мережі.

Прокурор Володимир Лещенко розповів про публікації, які робила обвинувачена у травні, червні та листопаді 2022 року: “На власному акаунті в “Однокласниках” поширила публікацію з назвою: “Друзі, будь ласка, розповсюдьте по всій країні, нехай люди знають своїх героїв в обличчя”. Крім того поширила зображення з текстом, який починається словами: “Бандерівське жало вразило наших братів”.

В тексті, згідно висновку спеціаліста, містяться висловлювання, спрямовані на виправдовування збройної агресії РФ проти України”.

Провину жінка визнала:

“Я помилилась. Не знаю, як це вийшло. Я визнаю свою провину. Я все видалила, більше цього не повториться. Я не думала, що це кудись піде, не розуміла, що це Росія”.

Визнання провини, сприяння під час слідства і сприяння розкриттю злочину стало підставою для укладання угоди про визнання винуватості між прокурором та підозрюваною, пояснила суддя Світлана Льон:

“Згідно даної угоди, учасники кримінального провадження погодили призначення покарання у вигляді трьох років позбавлення волі без конфіскації майна, встановивши іспитовий строк, визначений судом”.

Відповідно до статті 75 Кримінального кодексу України “Звільнення від відбування покарання з випробуванням”, суд звільнив обвинувачену від відбуття призначеного покарання з дворічним випробувальним терміном.

Обвинувачена сказала, що рішення суду не оскаржуватиме. Зі слів прокурора, вироком задоволений, підстав для оскарження не бачить:

“Взагалі, передбачено покарання до п’яти років позбавлення волі. Ми виходимо безпосереднього з обставин справи, а також обвинуваченого. В даному випадку це особа похилого віку, яка визнала вину”.

Володимир Лещенко розповів, що у разі повторного порушення закону жінці загрожуватиме позбавлення волі.

Джерело


Допоможи ЗСУРеквізити Національного банку України


Поділитися з друзями
Кропивницький — Скай