У Кропивницькому може з’явитись сучасний медичний центр

Новини Кропивницького

Міжнародні медики готові взяти на себе розгортання додаткових потужностей на території Кропивницького та області для надання необхідної медичної допомоги містянам, вимушено переміщеним особам та усім, кому вона може знадобитися в умовах війни.

З такою ініціативою звернулася до Кропивницької міської ради міжнародна гуманітарна спільнота «Сумка Самарянина», повідомляє пресслужба Кропивницької міської ради.

“Наша мета – максимально допомогти всім, кому потрібна підтримка. Сьогодні у Кропивницькому та області це можуть бути у першу чергу, переселенці, яким ми зможемо оперативно надати амбулаторну допомогу,

У разі потреби, ми зможемо оперативно розгорнутися у повністю автономний польовий госпіталь.У такому медичному центрі можна буде отримати невідкладну, хірургічну допомоги, стаціонарні та амбулаторні послуги і послуги для жінок та дітей, включно з акушерством. Медичне і технічне обладнання та все необхідне для облаштування такого центру, у тому числі медикаменти, волонтери привезуть із собою.”,

– розповів керівник команди медиків.

Заступник міського голови Олександр Мосін подякував спільноті за підтримку.

“Ми щиро вдячні світовій спільноті за ту значну підтримку, яка надається сьогодні Україні у всіх сферах забезпечення життєдіяльності і організації оборони країни, що, безумовно наближає нашу перемогу.”

Також він відзначив, що пропозиція надзвичайно вчасна. В теперішніх умовах заклади охорони здоров’я у Кропивницькому працюють стабільно і справляються з покладеними на них завданнями, додаткові потужності варто розгорнути до того, як це стане потрібно.


Допоможи ЗСУРеквізити Національного банку України


Поділитися з друзями
SKY - Новини міста Кропивницький