У Кропивницькому інспектори з благоустрою міста продовжують рейди

Новини Кропивницького

У Кропивницькому не припиняються рейди територією міста, які проводять працівники інспекції з благоустрою.

Про це повідомляє Кропивницька міська рада.

На вулиці Героїв Маріуполя (колишня Генерала Родимцева) інспектори виявили факт несвоєчасного виконання благоустрою по завершенні земляних робіт на мережі водопостачання. Після відповідного попередження виконавці робіт підсипали ділянку та підготували її до асфальтування.

Фото з kr-rada.gov.ua

Відкритий колодязь мережі зв’язку між будинками на розі вулиць Євгена Тельнова та Академіка Корольова являв собою реальну небезпеку для перехожих. Після звернення інспекторів до балансоутримувача мереж недолік було оперативно усунуто. 

Читайте також: У зв’язку з дефіцитом палива сталися зміни в роботі автобусів у Кропивницькому

Мешканці будинку на вулиці Володимира Панченка поскаржилися на те, що прилегла територія вже тривалий час захаращена будівельним сміттям, а жителі будинку на Січовій нарікали на сусідку, яка перетворила територію загального користування на смітник. Після проведеної інспекторами роботи непотріб прибрали та вивезли на звалище. 

Фото з kr-rada.gov.ua

В інспекції наголошують на необхідності дотримання громадянами правил благоустрою та нагадують, що порушення вимог статті 152 КупАП тягне за собою, зокрема, накладення штрафу від 340 до 1700 гривень.

Читайте також: В яких районах Кропивницького планують будувати житло для переселенців


Допоможи ЗСУРеквізити Національного банку України


Поділитися з друзями
SKY - Новини міста Кропивницький