У центрі Кропивницького планують збудувати нові житлові будинки

Новини Кропивницького

В центральній частинці Кропивницького планують збудувати три десятиповерхівки. Житло зведуть в межах вулиць Михайлівської та Миколи Смоленчука.

Повідомив керівник пресслужби міської ради Сергій Якунін, передає Суспільне Кропивницький.

Депутати проголосували за внесення змін до містобудівної документації Генерального плану та Плану зонування території міста Кропивницького. Земельну ділянку з рекреаційної зони та території зелених насаджень змінили на зону багатоквартирної житлової забудови.

Пояснення стосовно майбутнього житлового кварталу надав представник приватного підприємства “ТЕРРА 2006” Гліб Підковський. За його словами, забудова займе 30% площі земельної ділянки, яку підприємство взяло в оренду. Загальна житлова площа трьох десятиповерхівок складе понад 13 тисяч квадратних метрів.

Будинки зводитимуть з укриттями, біля них облаштують прибудинкову зону, дитячий майданчик. Крім того, забудовник зобов’язується зробити вклад і в благоустрій набережної річки Інгул.

Начальниця управління містобудування та архітектури Ірина Мартинова пояснила, що міськрада і ПП “ТЕРРА 2006” підписали Меморандум, згідно з яким забудовник передасть у комунальну власність громади Кропивницького чотири квартири на загальну вартість 4 мільйони гривень. Крім того — у разі невиконання зобов’язань забудовником, договір оренди земельної ділянки із ним розірвуть.

Джерело: Суспільне Кропивницький

Дізнавайтесь новини в нашому Телеграм-каналі – SKY Кропивницький новини


Допоможи ЗСУРеквізити Національного банку України


Поділитися з друзями
SKY - Новини міста Кропивницький