Стало відомо, скільки переселенців зареєструвались у Кропивницькому

Новини Кропивницького

З 24 лютого, дня початку російської збройної агресії в Україні, у Кропивницькому взято на облік 7792 внутрішньо переміщені особи, всього – 5083 сім’ї.

Про це повідомила директорка департаменту соціальної політики міської ради Юлія Вовк під час апаратної наради сьогодні, 19 квітня.

“На отримання довідки мають право особи, які після введення воєнного стану 24 лютого виїхали з територій, де проводяться бойові дії, зокрема, це Волинська, Дніпропетровська, Донецька, Житомирська, Запорізька, Київська, Луганська, Миколаївська, Одеська, Сумська, Харківська, Херсонська, Чернігівська області та місто Київ. Місце проживання заявника має бути зареєстроване чи задеклароване в одному з цих регіонів”,

– пояснює посадовиця.

Також на отримання довідки мають право особи, зареєстроване або задеклароване місце проживання яких розташоване поза межами території, на якій проводяться бойові дії, але такі особи:

  • перебувають на обліку як платники ЄСВ на території адміністративно-територіальної одиниці, на якій проводяться бойові дії;
  • сплатили або за яких сплачено роботодавцем ЄСВ за IV квартал 2021 року або за 2021 рік на території адміністративно-територіальної одиниці, на якій проводяться бойові дії. Місце сплати ЄСВ підтверджується Пенсійним фондом України.

Приймають відповідні заяви в обласному центрі управління соціального захисту населення Подільського та Фортечного районів департаменту соціальної політики.


Допоможи ЗСУРеквізити Національного банку України


Поділитися з друзями
SKY - Новини міста Кропивницький