Стало відомо, чи будуть підвищувати тарифи на тепло у Кропивницькому

Новини Кропивницького

Підвищення тарифів на тепло для кропивничан з початком нового опалювального сезону не буде. У цьому запевнив директор комунального підприємства “Теплоенергетик” Олександр Чельник, передає пресслужба Кропивницької міської ради.

Жителів міста збентежила інформація, оприлюднена на офіційному сайті комунального підприємства “Теплоенергетик”, про намір зміни тарифу на теплову енергію, її виробництво, транспортування та постачання. Про що йдеться в документі і для чого він потрібен, пояснив керівник підприємства.

“Торік Президент України, уряд і всі міські голови підписали Меморандум, у якому зобов’язалися не підвищувати тарифи на теплову енергію протягом опалювального сезону 2021-2022 років. У рамках цього документу держава відшкодувала теплопостачальним підприємствам різницю в тарифах за період з 2016 по 2021 рік. Таку компенсацію отримав і “Теплоенергетик”.

З початком російської агресії набув чинності інший урядовий документ, яким заборонено підвищувати тарифи на комунальні послуги на період воєнного стану.”,

– повідомив Олександр Чельник.

Наразі підприємство повинне обрахувати реальні економічно обгрунтовані тарифи на власні послуги.

“Щоб мати юридичні і законні підстави для відшкодування різниці в тарифах, потрібно подати на розгляд виконавчого комітету міської ради розрахунки економічно обгрунтованого тарифу, який покаже фактичну вартість послуги. Виконком затвердить новий тариф, але другим рішенням зобов’яже КП “Теплоенергетик” залишити для споживачів чинний, тобто попередній, тариф. Це робиться для того, щоб потім держава могла відшкодувати підприємству різницю в тарифах”,

– пояснив Олександр Чельник.

Дізнавайтесь новини в нашому Телеграм-каналі – SKY Кропивницький новини


Допоможи ЗСУРеквізити Національного банку України


Поділитися з друзями
SKY - Новини міста Кропивницький