Що відбувалось в квартирі на Попова до і після вибуху: Діана Дідковська розповіла подробиці

Новини Кропивницького

Постраждала під час вибуху в квартирі 13-річна Діана Дідковська розповіла, що саме сталось, та як розгортались події після вибуху.

Нагадаємо, 2 лютого, близько 16:00 в квартирі №40 на вулиці Попова, 24, корпус 1, стався вибух газу. В результаті трагедії загинув чоловік – власник квартири і батько Діани Андрій Дідковський, а також троє постраждалих, серед яких сама Діана, її молодша сестра і майстер аварійної газової служби.

Зараз дівчатка знаходяться в опіковому відділенні обласної лікарні.

Головне, що розповіла Діана Дідковсько про події до моменту вибуху:

  • на тротьому поверху (над квартирою, де стався вибух) працювали газовики;
  • запах газу був у коридорі, а на кухні щось шипіло;
  • газовики перед вибухом приходили на другий поверх в тамбур (де, ймовірно, був епіцентр вибуху, – ред.) і, зі слів Діани, щось робили з трубою;
  • газовики повідомили дівчинці, що через них (квартиру №40, – ред.) на третьому поверсі немає води;
  • після робіт газовики повідомили, що прийдуть знову, тому попросили не зачиняти двері тамбуру.

Що трапилось після вибуху

“Я витирала телевізор від пилюки, вже майже витерла, як раптом потемніло в очах. Через кілька хвилин прийшла до тями і почула, як кричить Поліна. Дим, вогонь, я не можу встати, на мені телевізор лежить, аж припаявся до мене вже трохи.

Біля мене — каміння якесь, мамині квіти поламані. Я якось вибралася з завалу. Поля на підлозі лежала. Я взяла її за руку, хотіла з нею на балкон бігти. Але подумала, що не зможемо зістрибнути. Тому ми побігли у під’їзд. Боялася, що не зможемо двері відкрити, а дверей немає вже.

Ми перелізли через каміння і вибралися у під’їзд. Я чула, як хрещений мій кричав: «Діана, ви там?» Поля боса була, а там скло всюди. Вона впала, я її підхопила й потягла далі. А там уже і мене на руки взяли, і її.”,

– розповіла Діана Дідковська.

Більше подробиць в інтервью CBN.

Коментар від мами постраждалих дівчаток

Анна Дідковська розповіла журналістам CBN, що до дівчат “приходили з “Кіровоградгазу”, пропонували відпочинок в пансіонаті, і тиша, ніхто більше не дзвонить звідти і не приходить”.

“Якби вибух стався у нашій квартирі, то двері були б у коридорі. А так металеві важкі двері опинилися у квартирі, аж біля туалету. Значить, вибухова хвиля була звідти, з коридору, але аж ніяк не з квартири.

Двоє газовиків вибігли з під’їзду. Один в крові був. Почали заводити машину, хотіли поїхати. Але люди почали зупиняти їх, говорити: «Куди ж ви, що ви наробили…» Весь будинок це бачив, усі ж на вулицю вибігли…

– прокоментувала ситуацію Анна Дідковська журналістам CBN.

Допоможи ЗСУРеквізити Національного банку України


Поділитися з друзями
SKY - Новини міста Кропивницький