Родина лікарів-переселенців із Луганщини отримали службову квартиру у Кропивницькому

Новини Кропивницького

Родина лікарів-анестезіологів Радислав Єрьоменко і Олена Бузаєва, які приїхали із Лисичанська з двома маленькими дітьми і вже працюють у лікарнях Кропивницького, отримали службову квартиру.

Ключі від нового помешкання переселенцям вручив начальник Кіровоградської ОВА Андрій Райкович разом із заступником міського голови Олександром Мосіним і секретарем міської ради Олегом Колюкою сьогодні, 21 квітня.

Фото з facebook.com/krrada.official
Фото з facebook.com/krrada.official

Двокімнатна квартира у новому будинку по вулиці Жадова, зведеному бюджетним коштом, стала справжнім приємним сюрпризом для родини медиків, адже вони очікували на однокімнатну.

“Маю честь вручити ключі від двокімнатної квартири у прекрасному місті Кропивницькому громадянам України. Нам потрібні висококласні лікарі.”,

– сказав начальник Кіровоградської ОВА Андрій Райкович.

Рішення про виділення двокімнатної квартири лікарям-переселенцям виконавчий комітет Кропивницької міської ради прийняв у середу, 20 квітня, а вже наступного дня родина отримала ключі від нового помешкання. У їхній історії втечі від ворожих обстрілів на Луганщині Кропивницький став щасливим фінішом.

“Ми поїхали з Лисичанська буквально за кілька днів після початку війни. Їхали через Краматорськ, Дніпро, від міста до міста, щоб час у дорозі не перевищував п’ять годин, бо довго їхати з маленькою дитиною на руках важко. Так доїхали до Кропивницького”,

– розповідає Олена Бузаєва.

Допоможи ЗСУРеквізити Національного банку України


Поділитися з друзями
SKY - Новини міста Кропивницький