Райкович розповів про початок опалювального сезону в дитсадках і школах

Новини Кропивницького

Навчальні заклади повинні бути підготовлені до роботи після осінніх канікул — це зона особистої відповідальності директорів. Про це заявив Андрій Райкович під час щопонеділкової апаратної наради, 18 жовтня.

Також голова міськради згадав про дитячі садочки, де дозволили користуватися електрообігрівачами, але всі вони мають бути сертифіковані, і використовувати їх можна із максимальним дотриманням правил безпеки.

Фото з kr-rada.gov.ua

Андрій Райкович доручив профільному заступнику разом із керівництвом КП «Теплоенергетик» готувати проєкт реконструкції котелень на наступний рік, щоб можна було передбачити відповідні кошти у бюджеті на 2022 рік.

“Для нас зараз немає нічого важливішого, ніж скрізь включити опалення в повному обсязі. Тому всі відповідні служби, всі керівники виконавчих органів, всі комунальні підрозділи працюють без вихідних, поки не увійдемо в опалювальний сезон. Повторюю, опалювальний сезон складний. Процес підключення важкий. Причина — зношеність усіх систем. Але у нас немає часу на коментарі, крики і взаємні звинувачення — тільки колективна відповідальність та спільна робота”,

– наголошує міський голова.

Поділитися з друзями
SKY
Оцініть автора
SKY - Новини міста Кропивницький
Додати коментар