Райкович прокоментував відсутність маршруток в місті після 19:00

Новини Кропивницького

Кропивничани поскаржились на відсутність маршрутних таксі на вулицях міста після 19:00. Через порушення правил графіка руху у вечірній час містяни не можуть дістатись додому у віддалені райони міста.

Міський голова Андрій Райкович відреагував на ситуацію, яка склалась, і попередив власників маршрутів про неминучу відповідальність:

“Виконком пішов назустріч приватним перевізникам, врахувавши їх аргументовані докази та розрахунки, але встановивши при цьому досить не складні умови – дотримання  чіткого графіка руху транспорту:  чи є пасажири чи немає, але розклад руху має виконуватися і ніяк інакше.

І нехай навіть не сумніваються – порушуватимуть графік, буде працювати на цих маршрутах комунальний транспорт, і крапка.”

наголосив Андрій Райкович

Найближчим часом профільний заступник міського голови разом із управлінням транспорту та зв’язку зустрінуться із перевізниками, щоб передати їм позицію міської влади.

“Не хочуть працювати відповідно до угод, будемо шукати інших перевізників. Так не буде, що  кількість автомобілів на маршруті змінюється протягом дня, що хочуть те і роблять. Час, коли ми стояли на колінах, коли не  було як перевозити людей,  пройшов. Комунальний транспорт справиться з додатковим навантаженням.

– заявив міський голова.

Допоможи ЗСУРеквізити Національного банку України


Поділитися з друзями
SKY - Новини міста Кропивницький