Проблеми за пасажирськими перевезеннями у Кропивницькому: Райкович пояснив ситуацію

Новини Кропивницького

Ситуація із здійсненням  пасажирських перевезень у Кропивницькому залишається складною. Це відзначив міський голова Андрій Райкович під час апаратної наради сьогодні, 30 серпня.

Одна з причин – чималі збитки КП «Електротранс» через вимогу Кабінету міністрів України перевозити в громадському транспорті пасажирів за кількістю місць для сидіння. Цю постанову ніхто не скасував, хоч Кропивницька міська рада неодноразово зверталася до посадовців вищого рівня з проханням дозволити перевозити більшу кількість людей в тролейбусах та автобусах, адже епідеміологічна ситуація це дозволяла.

– Це суттєво впливає на собівартість перевезень. Ми вже майже два роки як ганяємо лише на третину  заповнені автобуси і тролейбуси, – звернув увагу Андрій Райкович. –  Я розумію, що підвищення тарифів – річ непопулярна. Найпростіший шлях – не випускати тролейбуси з автопарку. Але у великому місті це неможливо, тому ми йдемо на те. щоб використовувати дотацію з міського бюджету.  Сьогодні пільги нa безкoштoвний пpoїзд пенсіонерів, які гapaнтує деpжaвa, здійснюються зa paхунoк міськoгo бюджету. Нapaзі у Кpoпивницькoму загалом пpoживaють 90 тисяч пільгoвиків усіх категорій. І ми дотуємо транспортне підприємство у сумі близько 160 мільйонів гривень! Це надзвичайно високий рівень видатків! І це, безумовно, є причиною перегляду тарифів на проїзд у громадському транспорті.


Джерело: kr-rada.gov.ua

Поділитися з друзями
SKY
Оцініть автора
SKY - Інформаційний портал Кропивницького | Новини міста Кропивницький
Додати коментар