Працювали газовики поверхом вище: подробиці вибуху у Кропивницькому

Новини Кропивницького

Мешканці під’їзду, де вчора стався вибух, повідомляють, що у квартирі поверхом вище відбувалися газозварювальні роботи, а неподалік стояла газова аварійна.

Життю дітей, що постраждали від вибух у Кропивницькому, нині нічого не загрожує.

Будинок зараз обстежує комісія – це працівники міськради, рятувальники та газовики. Вони з’ясовують ступінь пошкоджені тому поки нікого з мешканців будинку всередину не пускають. Цю ніч більшість із них провели в родичів, частину відселили до місцевого готелю.

Також на місці облаштували пункт обігріву. Натепер до нього звернулося близько 90 людей. Окрім того, із потерпілими зараз працюють психологи. Люди переважно в шоковому стані й потребують зараз спеціалізованої допомоги.

До Кропивницького сьогодні також приїхала делегація з Києва. Все для того, щоб люди якнайшвидше могли повернутись до своїх осель.

Також сьогодні до Кропивницького консультувати місцевих медиків приїхали двоє лікарів із Дніпра. Це спеціалісти з дитячих опіків. Вони мають допомогти лікарям із лікуванням двох сестер, які постраждали внаслідок пожежі. Вони обидві в дитячій обласній лікарні. У старшої 13-річної Діани – близько 10 відсотків опіків тіла. Її стан лікарі оцінюють як середній, молодша – 8-річна Поліна в тяжчому стані. Вона зараз в опіковому шоці. У неї до тридцяти відсотків опіків – постраждали ноги, руки та обличчя. Її попереду чекають багато операцій із пересадки шкіри.

Під час пожежі загинув 37-річний батько цих дівчат.


Джерело: ТСН


Допоможи ЗСУРеквізити Національного банку України


Поділитися з друзями
SKY - Новини міста Кропивницький