Очільник Кропивницького розповів про роботу комунальників

Новини Кропивницького

Комунальники Кропивницького перебувають на бойовому посту. Про роботу комунальних служб розповів заступник міського голови Олександр Мосін.

Працівники житлово-комунального господарства перебувають і сьогодні, у день свого професійного свята, на бойовому посту. Кропивницький має стабільне електро -, газо – , водопостачання, в обласному центрі безперебійно здійснюється вивезення твердих побутових відходів, підтримується належний стан міських доріг, зелених зон і прибудинкових територій.

Фото з facebook.com/krrada.official

«Сьогодні – день працівників житлово – комунального господарства і побутового обслуговування населення. Від усіх містян я щиро вітаю працівників комунальної сфери обласного центру.

Враховуючи воєнний стан, мобілізацію кадрів, максимальну допомогу комунальників в організації системи оборони міста, ви сьогодні теж на бойовому посту. І місто – з теплом, електроенергією і водою. Низький уклін вам за ваш труд.»,

– відзначив посадовець.

За словами Олександра Мосіна, ворог насамперед намагається вивести з ладу об’єкти критичної інфраструктури, що забезпечують життєдіяльність міст. Він хоче залишити людей без найнеобхіднішого

Підприємства, які надають житлово-комунальні послуги, працюють сьогодні в режимі 24/7, тому вони також є героями свого трудового фронту.

Щодо оплати комунальних послуг

Великою допомогою та підтримкою комунальних служб, які працюють зараз у надскладних обставинах і потребують ресурсів, є за першої можливості сплата містянами комунальних послуг.

«Тому, усі мешканці міста, які мають можливість працювати і отримувати заробітну плату – будь ласка, сплачуйте комунальні послуги. Це теж вагомий внесок в обороноздатність міста і всієї країни»,

– наголосив заступник міського голови.

Допоможи ЗСУРеквізити Національного банку України


Поділитися з друзями
SKY - Новини міста Кропивницький