Новий очільник Кропивницького розповів про завдання №1 для міста

Новини Кропивницького

Головне завдання міської влади Кропивницького полягає у забезпеченні стабільної роботи усіх сфер життєдіяльності обласного центру.

На цьому наголосив заступник міського голови Олександр Мосін під час апаратної наради сьогодні, 15 березня.

“Найперше, у місті має підтримуватися комунальний порядок. Для того, щоб кропивничани мали можливість потужно допомагати українській армії, направляти гуманітарну допомогу в міста, обпалені війною, будувати надійний захист рідного Кропивницького, необхідно, щоб у місті чітко працювали комунальні служби, була забезпечена стабільна діяльність закладів охорони здоров’я, необхідно, щоб відновили свою роботу підприємці”,

– відзначив Олександр Мосін.

Також Олександр Мосін доручив відділу з питань надзвичайних ситуацій та цивільного захисту населення продовжити інспекцію підвалів багатоповерхівок, а комунальні служби – забезпечити їхню комплектацію, наявність світла та запасу води.

Підтримка територій міста в належному санітарному стані

За інформацією директора ТОВ «Екостайл» Олени Домбровської, підприємство працює за затвердженим графіком і намагається своєчасно звільняти від побутових відходів контейнерні майданчики. У той же час, вона звернула увагу на низький рівень розрахунків мешканців міста, особливо селища Нового, за отримані послуги, що ставить під загрозу безперебійну роботу підприємства.

“У жодному разі вивезення сміття з території міста не може бути припиненим,

Селище Нове – це територія нашого міста. Попрацюйте його мешканцями, зверніться через засоби масової інформації. Одночасно прошу підключитися до вирішення проблеми головне управління житлово-комунального господарства. Але вивезення побутових відходів в умовах воєнного часу має бути стабільним.”

– наголосив Олександр Мосін.

Про ціни та наявність ліків в аптеках Кропивницького

Заступник міського голови доручив також  управлінню охорони здоров’я оперативно зібрати керівників фармацевтичної мережі міста, щоб визначити ситуацію з наявністю ліків в аптеках та проконтролювати механізм ціноутворення.

“Безпідставного підвищення вартості фармацевтичної продукції бути не може,

Таку позицію озвучив і голова ОДА Андрій Райкович під час зустрічі з фармацевтами усієї області.”,

– попередив Олександр Мосін

Допоможи ЗСУРеквізити Національного банку України


Поділитися з друзями
SKY - Новини міста Кропивницький