На ремонт будинку після вибуху на Попова виділять 2,5 млн гривень

Новини Кропивницького

На проведення відновлювальних робіт і ремонту у будинку по вулиці Попова 24, корпус 1, у якому нещодавно стався вибух, міька рада виділить 2,5 млн гривень.

Відповідне рішення депутати прийняли сьогодні, 04 лютого, під час другого засідання дев’ятої сесії Кропивницької міської ради, повідомляється на сайті міської ради.

Передбачена фінансова підтримка ЖЕО №4 на відшкодування вартості робіт по виконанню інженерного обстеження конструкцій житлового будинку та проведення першочергових дій по ремонту та технічному нагляду аварійного житлового будинку.

Крім того, Комплексною програмою розвитку житлово-комунального господарства та безпеки дорожнього руху у Кропивницькому на 2022 рік передбачено 2, 575 мільйона гривень на капітальний ремонт житлових будинків, у тому числі на будинок по вулицях Михайлівській, 2 і Яновського, 159.

На капітальний ремонт і експертизу пасажирських ліфтів виділять 10, 285 мільйона гривень, на організацію благоустрою в місті передбачено понад 106,5 мільйона гривень, ще один мільйон гривень спрямують  на реконструкцію парку “Ковалівський”.

Понад 113,8 мільйона гривень нададуть фінансової допомоги КП “Теплоенергетик” на покриття збитків від операційної діяльності підприємства, погашення заборгованості за спожитий газ за договором реструктуризації і на нове будівництво, реконструкцію та переоснащення котелень.

На утримання та розвиток автомобільних доріг і дорожньої інфраструктури Кропивницького на нинішній рік Програмою передбачено понад 60,2 мільйона гривень.


Допоможи ЗСУРеквізити Національного банку України


Поділитися з друзями
SKY - Новини міста Кропивницький