Кропивницькі водії героїчно евакуюють автобусами українців із зони бойових дій

Новини Кропивницького

Кропивницькі водії, працівники одного з транспортних підприємств міста, нині працюють фактично на лінії зіткнення — евакуюють автобусами громадян із зони бойових дій.

Фото з facebook.com/krrada.official

Кіровоградщина стала надійним тилом, який допомогає регіонам, в яких досі тривають бойові дії.

“Ми робимо все можливе для наших співгромадян, які щодня прибувають до нас: розселяємо, забезпечуємо харчуванням, медичною та психологічною допомогою. З міста на охоплені війною території регулярно вирушають гуманітарні вантажі.

Ваші колеги, разом з водіями з різних куточків України, нині виконують надважливе, складне і небезпечне завдання — вивозять людей гуманітарними коридорами. За це їм величезна вдячність і шана.”,

зазначив Олександр Мосін.

За словами заступника Кропивницького міського голови Олександра Вергуна, наразі виникла необхідність доставити необхідні запчастини та технічні рідини для обслуговування автобусів, які працюють у прифронтових зонах.

“Ми оперативно зібрали все необхідне, відповідно до заявок водіїв, доповнили передачу солідними продуктовими наборами та аптечками і вже відправили вантаж. Водії також отримають персональні передачі від своїх рідних, які з нетерпінням очікують на їхнє повернення”


Допоможи ЗСУРеквізити Національного банку України


Поділитися з друзями
SKY - Новини міста Кропивницький