Кропивницькі школярі, які перебувають за межами міста, зможуть навчатися дистанційно

Новини Кропивницького

Якщо ви з дитиною задля безпеки тимчасово поїхали на Західну Україну чи виїхали за кордон, наприклад, в Польшу, це не привід припиняти навчання в своєму класі. Сучасні технології дозволяють бути за сотні кілометрів від рідного міста, і при цьому навчатись у своєму класі – дистанційно.

Очільниця управління освіти Кропивницької міської ради Лариса Костенко звернулася до батьків учнів, наголосивши, що у цей період, як ніколи, наші діти потребують психологічної підтримки, і відповідно до цього буде скореговано навчання.

Долучитися до онлайн-занять зможуть і ті діти, які виїхали в інші області України чи закордон.

Лариса Костенко
Фото з kr-rada.gov.ua

“Освітній процес переходить у дистанційний формат. Видозміненим буде як розклад занять, так і подача навчального матеріалу.

У перший післяканікулярний тиждень психологи закладів освіти проведуть тренінги для педагогів щодо реагування на кризові емоційні стани. Для емоційної підтримки дітей організують онлайн-спілкування, для батьків учнів підготують пам’ятки тощо. Психологічні служби закладів освіти працюватимуть як кризові центри психологічної допомоги усім учасникам освітнього процесу.”,

відзначила Лариса Костенко

У закладах освіти продумали формат онлайн-зустрічей, скорегував розклад занять, при цьому врахували умови доступу до шкільної платформи та можливості її використання. Під час онлайн-уроків основна увага приділятиметься темам на повторення, а подальший новий матеріал вивчатимуть в залежності від його складності.

Дистанційне навчання за межами Кропивницького

Учні кропивницьких шкіл, які разом із батьками виїхали за межі міста, за заявою одного з батьків мають право продовжити навчання в закладі за місцем тимчасового перебування або перейти на індивідуальну (екстернатну, сімейну) форму навчання.

“Важливо пам’ятати, у разі тривоги необхідно негайно йти в укриття, незважаючи на навчальний процес. Зберігаємо спокій, опікуємося один одним, а навчальну програму обов’язково опануємо!”,

– наголосила Лариса Костенко.


Допоможи ЗСУРеквізити Національного банку України


Поділитися з друзями
SKY - Новини міста Кропивницький