Комунальники Кропивницького продовжують прибирати місто

Новини Кропивницького

Шість комунальних житлово-експлуатаційних організацій Кропивницького активно долучилися до всеукраїнської акції  «За чисте довкілля».

Повідомляє пресслужба Кропивницької міськради.

Міські ЖЕО № 1, 2, 3, 4, ЖЕК№9 та ТОВ «Гудекс», який обслуговує територію селища Нового виконали комплекс заходів, спрямованих на поліпшення стану довкілля, упорядкування прибудинкових територій та ліквідацію стихійних сміттєзвалищ.

Фото з kr-rada.gov.ua

За інформацією головного управління ЖКГ міської ради, 300 працівників та сім одиниць техніки управляючих компаній станом на 12 квітня обслуговують у Кропивницькому прибудинкові території загальною площею 1774,31 тис.м2.

“Головне завдання наших ЖЕО – підтримувати належний порядок саме на прибудинкових територіях.

В рамках акції комунальники вивезли на міський полігон твердих побутових відходів з територій, якими опікуються,  понад 31 тону сміття.”,

– відзначила заступник начальник ГУЖ КГ Тетяна Савченко.

ЖЕО №1

Зокрема, спеціалісти ЖЕО № 1 прибрали газонну частину вздовж доріг по вулицях Короленка зі сторони багатоповерхових житлових будинків від будинку № 26 до будинку № 42 та Добровольського з однієї сторони вулиці від житлового будинку № 3 до будинку №11. Крім того, комунальники ліквідували одне несанкціоноване сміттєзвалище по вулиці Молодіжній, 23, що біля Ковалівського собору.

ЖЕО №2

Фахівці ЖЕО № 2 у цей час розчистили і вивезли відходи з двох несанкціонованих сміттєзвалищ біля житлового будинку по вулиці Кропивницького, 14 та біля зруйнованих сараїв по вулиці Велика Перспективна, 10.

ЖЕО №3

Робітники ЖЕО № 3 прибрали з однієї сторони газонну частину вулиці Соборної від житлового будинку № 3 до будинку № 20, вулиці  Євгена Тельнова від житлового будинку №2, корп. 1 до будинку № 14/22 та вулиці Волкова від будинку№ 16, корп. 1 до №4.

ЖЕК №9

Не відставали від своїх колег і комунальники ЖЕК № 9. Вони ліквідували сміттєзвалище по вулиці Нижній П’ятихатській та упорядкували сквер по вул. Лінія, 1 біля музичної школи на селищі Гірничому.


Допоможи ЗСУРеквізити Національного банку України


Поділитися з друзями
SKY - Новини міста Кропивницький