Коли почнеться опалювальний сезон у Кропивницькому: у міськраді розповіли деталі

Новини Кропивницького

Опалювальний сезон у Кропивницькому розпочнеться після фіксації середньодобової температури повітря на території міста не вище восьми градусів тепла впродовж трьох діб.

Відповідне рішення виконавчий  комітет міської ради прийняв на своєму засіданні 28 вересня.

Фото з kr-rada.gov.ua

В загальноосвітніх закладах опалювальний сезон стартує від 29 жовтня, відразу після завершення шкільних канікул.

Керівництво ОКВП «Дніпро-Кіровоград» отримало доручення забезпечити подачу води на теплогенеруючі об’єкти, згідно з укладеними угодами на водопостачання та водовідведення.

Комунальне підприємство КП «Теплоенергетик», а також підприємства, у яких на балансі є відомчі котельні, що обслуговують житло та об’єкти соціальної сфери, мають зробити все необхідне, щоб опалювальний сезон 2021 – 2022 років почався вчасно.

Крім того дирекція КП «Теплоенергетик» повинна вжити невідкладних заходів з погашення заборгованості за спожитий газ та послуги з його транспортування перед НАК «Нафтогаз України» та ВАТ «Кіровоградгаз», забезпечити укладання договорів на постачання природного газу.

Керівники ЖЕО та ЖЕКів повинні забезпечити підготовку до опалювального сезону житлових будинків та оформити паспорти і акти готовності будинків до роботи в осінньо-зимовий період.  


Джерело: kr-rada.gov.ua

Поділитися з друзями
SKY
Оцініть автора
SKY - Інформаційний портал Кропивницького | Новини міста Кропивницький
Додати коментар