Дії “Кіровоградгазу” у трагедії на Попова перевірить комісія “Нафтогазу”

Новини Кропивницького

Заступник керівника Офісу президента Кирило Тимошенко відвідав Кропивницький, де напередодні стався вибух у багатоквартирному житловому будинку. Він повідомив журналістам, що після 15 години 3 лютого очікуються попередні висновки щодо того, які відновлювальні роботи можуть бути виконані в будинку.

«Попередньо є розуміння що люди повернуться в найближчі терміни до своїх квартир. Я поставив окреме завдання очільнику області, щоб якнайшвидше сьогодні чи завтра вранці почали відновлювати вікна в людей у квартирах, тому що це дійсно важливо, щоб люди повернулися до своїх домівок. Всі роботи, які потрібні, зі стінами й так далі, якісь капітальні роботи також будуть швидко зроблені»,

– сказав він.

Тимошенко зазначив, що поліція порушила кримінальне провадження щодо обставин вибуху.

«З Києва також сюди приїхала окрема комісія «Нафтогазу», яка буде розбиратися й дивитися, що місцевий облгаз робив тут, які роботи були», – повідомив він.

– повідомив він.

За словами представника Офісу президента, до міста прибули фахівці з дитячих опіків з Дніпра, яких рекомендував міністр охорони здоров’я Віктор Ляшко.

«Вони консультують місцевих лікарів і за потреби діти будуть перевезені для різних естетичних та інших операцій до Дніпра чи Києва, але з цього приводу будуть спілкуватися, звісно, з мамою, тому що потрібно, щоб вона дала добро. Міський голова запевнив, що жодних проблем, всіх розселили, хтось поїхав до родичів, хтось у готелі проживає», – додав Тимошенко.

– доадв Тимошенко.

Він завив, що з державного бюджету можуть за потреби бути виділені кошти на усунення завданих вибухом збитків, хоча висловив думку, що обсяг відновлювальних робіт буде посильним для місцевої влади. Наразі в пошкодженому будинку відновлене опалення і водопостачання, але електроенергії ще немає.

Представник місцевої лікарні повідомив журналістам, що постраждала восьмирічна дівчинка перебуває в стані середньої тяжкості, який межує з тяжким. Вона отримала опіки 30% тіла, в тому числі ніг та обличчя.


Джерело: Радіо Свобода.


Допоможи ЗСУРеквізити Національного банку України


Поділитися з друзями
SKY - Новини міста Кропивницький