Через пожежу на сміттєзвалищі тимчасово зникло світло у Кропивницькому: подробиці

Новини Кропивницького

“Кіровоградобленерго” повідомило, що 25 березня о 8 годині 48 хвилин у багатьох мешканців міста на короткий час зникло світло.

ПрАТ «Кіровоградобленерго» вдалося в найкоротші терміни відновити електропостачання.

Що трапилось

Відбулося аварійне відключення транзитної ПЛ-150 кВ «Кіровоградська – Гірнича» з відгалуженням на ПС 150/35/10 кВ «Південно-східна».

За результатами огляду ПЛ працівниками ПрАТ «Кіровоградобленерго» виявлено порушення охоронних зон підприємством ТОВ «Екостайл».

Фото з facebook.com/kiroe.com.ua

В погоні опор які розташовані на земельній ділянці зайнятій під полігон твердих побутових відходів, безпосередньо під проводами ПЛ складаються відходи з порушенням всіх нормативів. Сьогодні на полігоні сталося загорання відходів. Прибувши на місце події наші працівники виявили наступне

На полігоні виконувались роботи із гасіння пожежі без вжитих необхідних заходів безпеки.

Адміністрація ПрАТ «Кіровоградобленерго» вкотре звертається до керівництва ТОВ «Екостайл»:

“Це не перший раз коли на полігоні порушуються правила знаходження в охоронній зоні, панове, що ви робите, ви ж не тільки мало не залишили місто без світла, а ще й своїх робітників наразили на величезну небезпеку. Внаслідок відключення суттєво знижено надійність схеми електропостачання значної частини м. Кропивницький.

Зокрема, від вказаної ЛЕП заживлено відповідальні споживачі такі, як Кіровоградська Обласна дитяча лікарня, Обласний онкодиспансер, Обласна станція переливання крові, центральна та південна частини м. Кропивницький, Інгульська шахта ДП СхідГЗК та значна частина населених пунктів Кропивницького районуНагадуємо вам, якщо ви забули, іде війна й згідно законів воєнного часу підпал в охоронній зоні розцінюється як ДИВЕРСІЯ. Просимо владу міста й області звернути увагу на даний випадок.”


Допоможи ЗСУРеквізити Національного банку України


Поділитися з друзями
SKY - Новини міста Кропивницький