Андрій Райкович розповів про ситуацію на Кіровоградщині на 22-й день війни

Новини Кропивницького

Пережито іще один день війни. Голова ОДА/ОВА Андрій Райкович розповів про ситуацію в Кіровоградській обалсті станом на 21:00 17 березня (22-й день війни).

  • Поставив задачу оперативно промоніторити стан внутрішньообласних перевезень. І відновити їх, там, де є нагальна потреба і просять люди.
  • Область нарощує відправку гуманітарної допомоги. Сьогодні – курс на Київщину. З гуманітарного хабу – двадцятитонник. В ньому продукти, дитяче харчування, вода, засоби гігієни.. Другий – від аграріїв Кіровоградщини. Завантажили борошно, крупи, м’ясні консерви.
  • Забезпечили необхідними харчами міський центр біженців. Тут 24/7 приймають переселенців, які слідують з територій, де вже настала гуманітарна катастрофа.
  • Серед пріоритетів також – оборона територій і допомога нашим захисникам. Тіснішими стали контакти з потужними волонтерськими групами.
  • Провели нашу миколаївську дітвору. Малі плакали. Казали – від вас би тільки додому. Та будемо сподіватися, що подалі від сирен та ракетних ударів діткам буде безпечніше.

Україна переможе!


Допоможи ЗСУРеквізити Національного банку України


Поділитися з друзями
SKY - Новини міста Кропивницький