Як вибрати фарбу для бороди і вусів?

Чоловічий світ

Може здатися, що камуфляж сивини – віяння моди останніх років, заняття, яке суперечить природній природі речей і є неналежним для справжніх чоловіків. Однак багато народів споконвіку мали традицію фарбування щетини. Цим займалися древні перси, ассірійці, єгиптяни. А ісламський пророк Мухаммед казав: «Найкращий засіб від сивини – це хна та катам».

Сьогодні догляд за бородою і вусами з сивиною, що пробивається, передбачає використання більш сучасних барвників, ніж ті, якими користувалися в давнину. Але різноманіття засобів, що з’явилися на ринку чоловічої косметики останніми роками, породжує плутанину та безліч питань. Відтінкові шампуні, пінки, тоніки, стійкі відтінки – який з варіантів кращий?

Барбершоп Brone готовий надати нашим клієнтам висококваліфіковану допомогу у виборі ідеального стилю бороди та наданні якісного догляду за ним. Важливо враховувати, що обраний стиль бороди повинен гармонійно вписуватися у загальний зовнішній вигляд і відзеркалювати індивідуальність власника. Додаткову інформацію про різноманітні послуги, які пропонує Brone, можна знайти на їхньому веб-сайті за адресою: https://barberbrone.com.ua/.

Як зафарбувати сивину на бороді

Відразу ж застережемо вас від першої помилки. Це питання барберам ставлять досить часто, тому відповідаємо тут усім і одразу: НІ! Ні, не можна використовувати звичайну фарбу для волосся. Щетина на підборідді та волосся на голові мають зовсім різну структуру. Ви ж не купуєте собаці котячий корм? Ось і собі підберіть потрібний засіб.

Стійкі фарби для борід

Більшість по-справжньому стійких відтінків мають у складі аміак. А це надто токсична речовина для того, щоб її можна було використовувати на обличчі. При виборі барвника перевірте, з чого виготовлений активатор (окислювач). Важливо, щоб аміак у ньому був відсутній.

Тоніки та шампуні

Це досить легкі засоби, що мають лише тимчасовий ефект. Якщо стійкі чоловічі фарби для волосся руйнують природний пігмент і підміняють його на синтетичний аналог, то відтінкові тоніки лише утворюють плівку на поверхні волосся, що змивається. Після кількох водних процедур така фарба повністю зникає. Щоб пролонгувати ефект, можна щотижня повторювати фарбування. Головне: грамотно підібрати відтінок і слідувати інструкції.

Як вибрати фарбу для бороди за кольором

Відтінок щетини повинен відповідати відтінку волосся, але не намагайтеся точно повторити його. Справа в тому, що від природи у чоловіків щетина на один-два тони відрізняється від волосся на голові.

Самостійно експериментувати з кольорами відтінків ми не радимо. Не для того ж ви відрощували і плекали вуса і бороду, щоб якось зголити їх через безглуздий відтінок барвника.


Допоможи ЗСУРеквізити Національного банку України


Поділитися з друзями
Кропивницький — Скай