Чоловічі станки для гоління: типи і характеристики для ідеального гладкого вигляду

Чоловічий світ

Гоління для чоловіків має багато переваг, як естетичних, так і для здоров’я. Правильно зроблене гоління може допомогти поліпшити зовнішній вигляд шкіри, додати свіжість і молодість обличчю, а також звести до мінімуму ризик шкірних алергій і запалень. Для цього існує безліч інструментів, але сучасний станок для гоління чоловічий є одним із найпопулярніших і найшвидших способів позбутися волосся на обличчі. На ринку є класичні, а також електробритви. Яку з них вибрати залежить від уподобань користувача.

Основні фактори, що впливають на вибір станка для різних потреб

В умовах різноманітного асортименту вибрати чоловічий станок може стати непростим завданням. Однак найбільш важливим фактором, є індивідуальні уподобання чоловіка. Також є низка особливостей, які суттєво впливають на процес гоління, це:

 • комфорт під час використання, практичність;
 • кількість лез і матеріал виготовлення;
 • легка адаптація до форми лиця;
 • наявність зволожувальної смужки;
 • тип головки і лезо;
 • довжина рукоятки;
 • вага;
 • конструкція;
 • вартість.

Типи чоловічих станків для гоління

Чоловічий станок, доступний нині на ринку, випускається в трьох основних варіантах. У пропозиції магазинів ви знайдете: одноразові, зі змінними картриджами, роторні бритви та інші.

 1. Одноразові. Оскільки вони дешеві, вони можуть стати чудовим рішенням для людей, яким іноді потрібне швидке гоління. Технічно одноразова бритва може використовуватися більше одного разу
 2. Зі змінними картриджами. Одним із найпопулярніших засобів для гоління є традиційна бритва зі змінними лезами. Цей тип станка оцінять чоловіки, яким подобаються економічні рішення та гладенько вибрита шкіра. Усе, що потрібно зробити, це замінити леза, щоб станок був досить гострим. 
 3. Роторні бритви. Оснащені двома або трьома дисками з вузькими прорізами по всій площі. Під час увімкнення приладу роторна технологія сприяє обертанню, зрізуючи волосинки, що трапляються на шляху. 

Характеристики та функції станків

На думку косметологів, бритва зі змінним лезом стоїть на 1-му місці за якістю гоління, на 2-му – електробритва і лише на 3-му – звичайний станок.

 • Бритва зі змінним лезом під час гоління ніколи не тупиться, достатньо змінити використане лезо і бритва буде ефективною.
 • Електробритва не видирає і не ламає волосся , забезпечуючи гладкість. Голить його під самий корінь, за рахунок чого ви станете голитися в 2 рази рідше.
 • Одноразовий станок не потребує заміни картриджів, після затуплення лез його можна викинути. Це набагато гігієнічніше рішення, ніж багаторазові бритви. 

Специфіка гоління залежно від типу волосся та шкіри

Під час гоління обличчя вкрай важлива правильна техніка і, звичайно ж, практика. Завжди переміщайте лезо бритви в напрямку росту волосся на обличчі. Ні в якому разі не проти волосся! Це викликає подразнення, почервоніння і висип, а також вросле волосся на обличчі. Не використовуйте зношені бритвені леза, тому що тупі та пошкоджені є головним чинником подразнення.

Порівняння станків різних типів

На ринку представлено безліч різних моделей бритв – ручні та ті, що працюють від мережі. Кожна з них забезпечує максимальний догляд, та має свої переваги та недоліки. Щоб обрати ідеальну, потрібно проаналізувати різні моделі та порівняти їх між собою.

Переваги та недоліки одноразових станків

Одноразова має дуже просту конструкцію, меншу кількість лез, часто позбавлена будь-яких елементів, що поліпшують зчеплення. Вона набагато легша, що значно спрощує гоління такою бритвою. Переваги:

 • прості у використанні – у них зазвичай лише одне лезо;
 • не потребують обслуговування або чищення;
 • недорога ціна.

Недоліки:

 • гірша якість заточування – вони не дають гладкість шкірі, як багаторазова бритва;
 • швидко зношуються – їх потрібно часто замінювати;
 • менш екологічні – їх доводиться викидати в сміття після використання.

Порівняння ручних станків з електричними

Ручні бритви прості у використанні і можуть використовуватися вдома або в поїздках, оскільки вони компактні та легкі. Забезпечують гідне і точне гоління, дають контроль над голінням і коштують дешевше, ніж електричний варіант бритви.

Електробритви ефективніші, ніж ручні моделі, і можуть використовуватися без будь-яких додаткових засобів. Вони ефективно видаляють волоски і залишають обличчя гладким. 

Як вибрати найбільш підходящий станок залежно від особистих уподобань

Використання бритви – найкращий спосіб зберегти привабливий зовнішній вигляд вашої шкіри. Для досягнення найкращих результатів від гоління важливо вибрати правильний тип бритви, який відповідатиме вашим потребам і способу життя. Перш ніж ухвалювати рішення про покупку, розгляньте різні можливості та функції, доступні в бритві.


Допоможи ЗСУРеквізити Національного банку України


Поділитися з друзями
Кропивницький — Скай