Хімчистка – надійний помічник у сучасних умовах

Будинок і ремонт

Прання пухової ковдри може бути трохи складнішим, ніж звичайної. Однак, якщо дотримуватися деяких порад, їх можна легко прати вдома.

  1. Перш за все, перевірте етикетку на ковдрі, щоб переконатися, що вона придатна для машинного прання. Деякі ковдри можуть потребувати професійної чистки, щоб запобігти пошкодженню наповнювача.
  2. Якщо ваша ковдра придатна для машинного прання, встановіть дуже ніжний режим прання, який використовує прохолодну воду та м’який миючий засіб, призначений для виробів з пуховим наповнювачем. Не використовуйте більше, ніж необхідну кількість миючого засобу, щоб уникнути ущільнення наповнювача.
  3. Ковдру потрібно ретельно промити, щоб забезпечити повну видалення миючого засобу. Після цього, встановіть режим повільного віджиму, щоб уникнути ущільнення наповнювача.
  4. Ковдру потрібно добре просушити, періодично повертаючи її, щоб забезпечити рівномірне сушіння. Не сушіть ковдру в прямому сонячному світлі або на прямому повітрі, оскільки це може пошкодити наповнювач.

Якщо ви переживаєте, що ваша ковдра може пошкодитися під час прання, або вона має плями, які не можна видалити вдома, краще довірити професіоналам, які зможуть професійно очистити вашу ковдру з максимальною обережністю.

Як почистити м’які меблі

Хімчистка м’яких меблів – це процес очищення меблів від забруднень та пилу за допомогою хімічних засобів. Цей метод чищення може використовуватися для різних типів м’яких меблів, таких як дивани, крісла, матраци, та інші.

Хімчистка м’яких меблів використовується, коли забруднення на меблях є великими або важко видаляються звичайними методами очищення. Процес включає в себе нанесення спеціального розчину на м’яку тканину меблів, який розчиняє забруднення та пил. Потім цей розчин видаляється за допомогою спеціального обладнання, що називається екстрактором.

Перед хімчисткою м’яких меблів важливо переконатися, що тканина меблів підходить для цього методу очищення, інакше це може призвести до пошкодження меблів. Також варто виконати тест на невеликій області меблів, щоб переконатися, що розчин не пошкодить тканину.

Дізнавайтесь новини міста в нашому Телеграм каналі - SKY Кропивницький новини


Допоможи ЗСУРеквізити Національного банку України


Поділитися з друзями
Кропивницький — Скай