Три причини вибрати ламінат для кімнати

Будинок і ремонт

Сучасний ремонт – це завжди кропітка і досконало продумана робота, яка починається з вибору матеріалів. Одним з найважливіших елементів кожної кімнати є підлога. Якість підлоги значною мірою впливає на загальне враження від інтер’єру, а також на комфорт та затишок у вашому домі.

Якісний, надійний та стильний матеріал для підлоги – це не лише естетичне задоволення, а й важливий аспект практичності.

В інтернет-магазині ВіоПол представлений широкий асортимент покриттів для підлоги, серед яких ламінат займає особливе місце. Цей матеріал з кожним роком все більше набуває популярності заслуговуючи прихильність мільйонів покупців по всьому світу.

Три причини купити ламінат для підлоги

  1. Довговічність і зносостійкість. Ламінат – це дуже міцний матеріал, який відрізняється високою зносостійкістю. Він не боїться механічних пошкоджень, не втрачає своєї первинної краси з часом і служить довго. Це особливо важливо для місць з високим пішохідним трафіком.
  2. Вибір дизайну. Покриття для підлоги доступне в широкому спектрі відтінків і фактур, що імітують різні типи деревини, каменю, або інших матеріалів. Ви завжди зможете знайти правильний варіант для ваших дизайнерських рішень.
  3. Легкість укладання та догляду. Легко встановлюється і не вимагає складних доглядових процедур. Це економить ваш час і зусилля, а також кошти на ремонтні роботи.

Поради вибору

При виборі ламіната радимо звернути увагу на декілька важливих критеріїв.

  • Клас навантаження. Вибирайте ламінат відповідно до того, наскільки інтенсивно планується експлуатація підлоги. Для житлових приміщень зазвичай достатній ламінат класу 31-32, для комерційних просторів – класу 33.
  • Товщина. Товщина ламінату буває від 6 до 12 мм. Чим товщий ламінат, тим вище його звукоізоляційні та теплоізоляційні властивості.
  • Дизайн. В магазині ВіоПол представлено величезний вибір різних дизайнів ламінату. Вибирайте кращий варіант, який ідеально впишеться в інтер’єр вашої кімнати.

Приймайте розумні рішення, вибирайте якість та надійність! Інтернет магазин ВіоПол завжди готовий допомогти вам в цьому.


Допоможи ЗСУРеквізити Національного банку України


Поділитися з друзями
Кропивницький — Скай