Складання меблів, або як уникнути непотрібних проблем

Будинок і ремонт

Кожен із нас хоч раз у житті купував нові меблі або переїжджав, отже, стикався з питанням збирання предметів інтер’єру. Іноді завдання здається просто непосильним: величезна кількість незрозумілих деталей дивної форми, схема збирання меблів нагадує зашифроване послання фараонів, здається, ще трохи і відкриється сакральне знання, як змонтувати ліжко. Іноді цієї самої схеми просто немає, тоді предмет має всі шанси перетворитися на нову іпостась, наприклад з шафи в тумбочку, напрочуд всіх мешканців квадратних метрів.

Чи знаєте Ви, що вже давно існує професія збирача-розбирача меблів. Міцні хлопці, які мають у своєму арсеналі весь необхідний інструмент, досвід та кмітливість, з хаосу зберуть потрібні предмети побуту без яких Ваше комфортне життя просто неможливе: столи, крісла, ліжка, шафи будь-яких модифікацій. Саме такі працюють у нашій компанії. Якщо ж вам потрібно вивезти старі меблі у Львові на утилізацію – це теж до нас!

Квартира

Як правило, переїжджає не окремо взята кімната, а квартира цілком. Монтаж кухні, спальної, вітальні та коридору має свої нюанси. Складання меблів починається з того, що картон, що використовується для упаковки, стелиться на підлогу, щоб не зіпсувати покриття.

• Дитяча

Дитячі меблі повинні бути не тільки функціональними, а й безпечними. Всі болти і шурупи винчені належним чином, а конструкції міцні. Навряд чи знайдеться дитина, яка спокійно сидітиме на одному місці. Маленька людина активно вивчає навколишній світ, а коли до нього приходять гості, ентузіазм до нових пригод збільшується пропорційно до кількості присутніх. Дитяча має бути стійкою до підвищених навантажень. Якість збирання меблів відіграє тут не останню роль.

Спальня

Це найінтимніше місце в будинку. Тут все підпорядковане комфорту її мешканців. Зручне м’яке ліжко, яке не скрипить під час сну, шафи з нескінченними рядами поличок та штанг для одягу. Зручний туалетний столик з висувними скриньками та м’який пуф. Безграмотний монтаж може зруйнувати всю ідилію. Ви заслужили гарний сон, відпочинок після напруженого трудового дня та грамотну організацію речей. Довірте роботу зі збирання професіоналам.

Вітальня

Навіщо Вам терпіти незаслужені незручності на дивані, від якого спина відвалюється? Якщо Ви його зібрали самостійно, це безумовний привід для гордості, але комфортом він Вас більше не порадує. Це привід засмутитися і задуматися, чи справді збирання меблів є Вашим покликанням. Для наших збирачів це не лише покликання, а й робота.

Шафа, у якої щільно закриваються дверцята, рівні полиці та міцно зафіксовані елементи, м’який диван з надійно прикріпленими підлокітниками та стіл із рівною поверхнею – ідеально у всьому.

Вбиральня

Мрія будь-якої панночки – вбиральня. Це її царство, де вона наказує туфлями, сукнями, блузками, брюками, сумками, ремінцями. Число її підданих велике і продовжує зростати з геометричною прогресією після кожного походу в магазин. Звичайно, це все треба десь зберігати не абияк, а так, щоб потрібну річ легко було знайти, а виглядала вона на полиці, як експонат на вітрині музею. Естетика дуже важлива.

Якщо Ви вирішили самостійно провести збирання меблів для цієї важливої ​​кімнати, подумайте двічі. Один неправильно вкручений шуруп або полиця не на своєму місці – і Ви потрапите в немилість.

Меблі є, а схеми немає

Такий сюрприз чатує на тих, хто придбав гарнітур давним-давно, коли меблі робили на совість з натурального масиву дерева. Такий екземпляр інтер’єру можна передати у спадок онукам. Він не розвалиться від часу і не вийде з моди, тому що класика є вічною, тому його варто забрати при переїзді в нову квартиру. Розібрати старі меблі легко, а ось зібрати є проблематичним – деталей багато, а схеми немає. Вона зотліла від старості або просто загубилася. Шафа або тумба ризикують вирушити в останній шлях на смітник. Ситуацію можуть врятувати наші фахівці, вони мають великий досвід вирішення таких завдань.

Офіс

Компанії та підприємства періодично змінюють місце розташування через різні причини. Завдання залишається незмінним – зібрати меблі, щоб співробітники негайно приступили до виконання своїх обов’язків, оскільки непрацююча фірма прибутку не приносить.

• Кабінет керівника

Кабінет директора показує статус свого власника. З одного боку, оздоблення приміщення має продемонструвати підлеглим чого потрібно прагнути і чого можна досягти наполегливою працею, з іншого боку, – справити враження на потенційних партнерів. Криво зібрані меблі, стільці з ніжками, що хитаються, не сприяють жодній, ні іншій меті. Сисадмін або менеджер з продажу аж ніяк не хотіли знущатися з шановного керівника, коли збирали меблі для його кабінету. Вони просто не вміють це робити, оскільки працюють за іншою професією.

У нашій компанії є люди, які працюють саме за професією збирача-розбирача меблів.

• Робочі місця

Навряд чи варто вимагати від співробітників офісу високої продуктивності праці, якщо робоче місце цьому не сприяє. У комфортній обстановці, коли стіл не хитається, шухляди столу висуваються і засуваються без зайвих зусиль, коли принтер знаходиться на відстані витягнутої руки, а папки стоять в алфавітному порядку на акуратній полиці, працюється краще.

Варто пам’ятати, що людина проводить на роботі набагато більше часу, ніж удома, тому грамотна організація робочого простору, що відповідає всім правилам ергономіки, не менш важлива.

Наші спеціалісти допоможуть розібратися з усіма проблемами, оперативно зберуть меблі без втрати якості роботи.

Ми переконані, що кожен має займатися своєю справою. Звичайно, потрібно розширювати свій світогляд, пробувати себе в чомусь новому, але тільки за умови, що це не шкодить вам, вашим близьким та бізнесу. Складання меблів – це відповідальний захід, від якого залежить естетика квартири чи офісу, а також відсутність травмонебезпечних моментів та комфорт.


Допоможи ЗСУРеквізити Національного банку України


Поділитися з друзями
Кропивницький — Скай