Кращі виробники мультиварок

Будинок і ремонт

Мультиварка здатна полегшити життя, скоротивши час на приготування будь-яких страв. Достатньо лише закласти інгредієнти в чашу та вибрати потрібний режим або задати свої параметри. Але щоб все дійсно було так легко і просто, потрібно мати вдома якісний прилад.

Техніці яких виробників варто віддати перевагу, читайте далі.

Moulinex

Французький бренд випускає зручні та прості у використанні кухонні пристрої. В асортименті є як бюджетні вироби, так і техніка, наділена безліччю можливостей. Але навіть якщо ви вирішите купити мультиварку з бюджетного сегменту, вона матиме кілька режимів приготування, здатна запускатися за таймером, розігрівати страви. Дорожчі пристрої мають до двадцяти режимів, доповнені дистанційним керуванням і текстовим помічником. Вони можуть бути оснащені наступними опціями:

  • рівномірний 3D нагрів страв;
  • відкладений старт на добу;
  • скасування дії режиму.

Окремі пристрої додатково доповнені функцію скороварки. Вони оснащені місткими чашами на 6 літрів та мають потужність в 1 200 Вт, здатні виконувати до 30 операцій.

Відмінна особливість мультиварок Moulinex полягає в панелі управління. Світлодіодний диск дисплея розташований під кутом у передній частині корпусу. Завдяки йому компактна панель підсвічується. Кнопки, що відповідають за старт, підігрів, вимикання пристрою, знаходяться на кришці.

Philips

Виготовлені голландським брендом товари тривалий час не втрачають зовнішній вигляд та функціональність. Мультиварки не є винятком. В лінійці пристроїв можна знайти як моделі з безліччю опцій, так і призначені спеціально для приготування сніданків. Такі варіанти мають невелику чашу й оснащені режимами, заточеними саме під страви, що споживаються зранку: омлет, каша, йогурт, яйця.

Виробник достатньо уваги приділяє дизайну техніки та її ергономіці. Робочі чаші з антипригарним покриттям безпечні, не деформуються під час нагрівання. Їх об’єм може становити від двох до шести літрів. У кожному випадку потужність підбирається під цей об’єм, завдяки чому страви завжди готуються швидко, але при цьому зберігається цілісність продуктів на вітамінному і фізичному рівні.

Tefal

Французький виробник якісної техніки, яка спрощує щоденну кухонну рутину. Впродовж існування компанії, її інженери і проектувальники розробляють нові унікальні опції, завдяки яким конкуренти залишаються далеко позаду. Однак, не дивлячись на те, що однією з фішок бренду є антипригарне покриття, чаші мультиварок покриті керамікою. Матеріал має вищі показники міцності, довговічності, термостійкості, чудові антипригарні властивості, легко очищається від забруднень, цілком безпечний у використанні.

Відмінною рисою виробів бренду є сферична чаша. Завдяки такій конструкції страви виходять на смак, наче приготовані у справжній печі. Всі моделі підтримують заданий температурний режим до градуса. Програмовані режими й інтелектуальна начинка гарантують користувачам зручну і просту експлуатацію.


Допоможи ЗСУРеквізити Національного банку України


Поділитися з друзями
Кропивницький — Скай