Від чого залежить розмір пенсії: в ПФУ дали роз’яснення


[su_service title=”Жми «Нравится» и первым читай новости в Facebook” icon=”icon: thumbs-o-up” icon_color=”#7eabeb”]

[/su_service]


В Україні змінили формулу розрахунку майбутніх пенсійних виплат, відповідно до пенсійною реформою 2017 року. З 2021 роки за кожен рік стажу нараховуватимуть 1% розрахункового заробітку, замість 1,35%. Про це повідомили в прес-службі ПФУ.

Що це означає?

До 2020 року за кожен рік стажу нараховували 1,35% розрахункового заробітку. Тепер цю ставку знизили до 1%. Також варто відзначити, що повним стажем вважається 35 років роботи.

За новою формулою, якщо взяти середню зарплату по Україні (11 тисяч гривень), за 35 років стажу українці зможуть розраховувати на пенсію в розмірі 3500 гривень на місяць.

Багато роботодавців наймають фахівців і платять мінімальну зарплату, щоб знизити рівень оплати податків. Працівники отримують ставку (мінімальну зарплату) і відсотки (бонуси, премії та інші нарахування). У цьому випадку працівник ризикує опинитися в складній ситуації після виходу на пенсію через низькі нарахувань відсотків за трудовим стажем.

Нагадаємо, що в уряді вирішили підвищити виплати пенсіонерам 75-річного віку на 400 гривень. Виплати підвищать у 2021 році.


[su_service title=”Жми «Нравится» и первым читай новости в Facebook” icon=”icon: thumbs-o-up” icon_color=”#7eabeb”]

[/su_service]Допоможи ЗСУРеквізити Національного банку України


Поділитися з друзями
SKY - Новини міста Кропивницький