Українці зможуть розмитнити автомобіль через додаток «Дія»

Суспільство

Діджиталізація в Україні рухається швидкими темпами – вже у грудні українці зможуть розмитнити автомобіль через мобільний додаток «Дія».

Кабмін ухвалив старт проекту у тестовому режимі. З 2 грудня 2021 року по 31 грудня 2023 року українці зможуть подати документи на розмитнення автомобіля через офіційний мобільний додаток «Дія». Також через додаток можна буде сплатити митний збір і завершити оформлення всіх необхідних документів в автоматичному режимі.

Відповідне рішення було прийнято вчора, 15 вересня, під час засідання уряду.

“Для десятків тисяч українців ввезення авто часто перетворювалося на обмеження, незручності та затягування. Тому ми затвердили постанову, яка дасть змогу через смартфон подавати необхідні документи, оплатити митний збір і завершити митне оформлення транспортного засобу в автоматичному режимі”, – прокоментував рішення уряду прем’єр-міністр Денис Шмигаль.

Також в автоматичному режимі будуть нараховані митні платежі з подальшою можливістю оплати послуг через «Дію». Про це сказано в проекті постанови Кабміну.

Наразі є декілька шляхів для розмитнення автомобіля в Україні. Все залежить від року виробництва та випуску транспортного засобу, країни, з якої приїхав автомобіль та інших факторів, які впливають на вибір та сумму податку при сплаті. Треба лише знайти свій випадок, наприклад, “євробляха” з Польщі, та детальніше дізнатись, за якою схемою буде проходити розмитення таког транспортного засобу.

Якщо це питання є важливим для вас, радимо слідкувати за новинами та змінами. У додатку “Дія” відбуваються постійні дії: додаються корисні сервіси та послуги. Нагадаємо, що в Україні прирівняли електронний формат документів до паперових.

Ці та інші новини ви можете дізнатись першими на сайті “Київ.Media”. Слідкуйте за новинами Києва та України, важливим подіями, які стосуються суспільства, професійної діяльності, безпеки сім’ї.

Джерело: Kyiv.Media

Поділитися з друзями
SKY
Оцініть автора
SKY - Інформаційний портал Кропивницького | Новини міста Кропивницький
Додати коментар